Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám ingerelni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ingerelni a prosztatámat?

Figyelt kérdés

Hiába próbálkozok, nem megy és nem tudom mit rontok el.

Próbáltam újjal meg prosztata vibrátorral, de csak kellemetlen érzést érzek kissé mikor bent van.

Bármilyen javaslatot/ötletet szívesen fogadok vajon hol akadhat el a dolog.


Előre köszönöm a segítőkész válaszokat!



2023. okt. 22. 01:17
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Menny urologushoz vizsgalatra majd az tudja hova kell nyulni
2023. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
A prosztata orgazmus egy kamu. Erre magad is rájöttél kérdező.
2023. okt. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Hát kedves kettes, a prosztata orgazmus nem kamu, nekem négy éve már csak az van. Egy sokkal intenzívebb és hosszabb orgazmus, mint a hagyományos, és még erekció sem kell hozzá.
2023. okt. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
3-as ha csak prosztata izgatással van orgazmusod, ott már szexuálisan gond van.
2023. okt. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%
4- es nincs gond, mert full passzív vagyok, és a farkam csak pisilni használom. Egyébként lenne erekcióm, de fölöslegesnek tartom, mert elélvezek attól hogy dugnak.
2023. okt. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem is önkielégitesz 5-ös? Huzogatás nélkül simán prosztatából ejakuláciod lesz?
2023. okt. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ötös vagyok, és szoktam önkielégítést végezni, análissan. És el szoktam élvezni anélkül hogy bármit is csinálnák a farkammal, csupán a prosztatám ingerlésétől ejakulálok.
2023. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%

Ha a prosztatád érzéketlen az ingerlésre, akkor ott valamilyen probléma van, amit csak urológus, andrológus, vagy proktológus tud megállapítani.


#6 Én biszex aktív/uni srác vagyok, és én is képes vagyok úgy elélvezni merev farokkal, hogy közben csak a prosztatám van ingerelve.

2023. okt. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a hozzászólásokat! Esetleg lenne valaki, akivel tudnék erről a témáról priviben is kicsit beszélgetni? Előre köszi!
2023. nov. 14. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!