Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A meleg pasikra jellemzőbb az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg pasikra jellemzőbb az egészséges életmód?mit vártok el a partneretektől?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a dohányzás mellőzésére ,sportra stb....

2023. okt. 22. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Meleg férfi vagyok.Sosem dohányoztam,még ki sem próbáltam.Droggal ugyanez, nem volt és nem is érdekel.

Italban pedig ritkán egy pohár vörösbor,vagy alkalmakkor pezsgő.

Rengeteg kirándulás,gyaloglás és nehéz ételek mellőzése.Így szerencsére elmondhatom,hogy korom ellenére jó karban vagyok,ezt sokan elismerik :)

Ez az életformám,és azt hiszem,ilyen társsal érezném jól magam.A dohányzást semmilyen formában nem bírom elviselni,akkor sem,ha egyébként szimpatikus lenne az illető.


54 F

2023. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem sikerült rászoknom a dohányzásra. Alkoholt alkalomadtán a társaság kedvéért. Itthon mindig van ital, de egyedül sosem innék. Próbálok minimális cukrot fogyasztani, és persze kevés zsírt. Azt mondják pár évet letagadhatok.

43 F

2023. okt. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Nézz fel pl. romeora, hány elhízott, dohányos van, nem beszélve a szemétdombon élőkről és a különböző retkes, bőrbetegséges farkakról amit még küldözgetnek is... Utána gondold át újra, egészségesebben élnek-e a melegek...
2023. okt. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Arányaiban nézve szerintem igen. Egy átlag meleg többet foglalkozik a testével és kinézetével, mint egy átlag hetero. Ebbe az is beletartozik, hogy egészségesebben kell étkezni, többet mozogni. Dohányzás és a drogok használata viszont szerintem ugyanúgy előfordul a melegeknél, mint a heteroknál.
2023. okt. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Egyáltalán nem különbek a melegek a heteróknál, ez is sztereotípia.
2023. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Az egészséges életmód és a szexuális orientáció között semmiféle összefüggés nincs.

Ez csupán egy sztereotípia, amivel néhány homoszexuális szeretne kompenzálni a heteroszexuálisok irányába.

2023. okt. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!