Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rómeón mennyi az esélye annak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rómeón mennyi az esélye annak hogy partnert találok?

Figyelt kérdés
Nem csak egy kalandról lenne szó hanem ismerkedésről. 18f

2023. okt. 24. 16:45
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Szinte semmi.
2023. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Pár éve fent voltam, állítólag azóta csak rosszabb a helyzet (habár én tartós összejárásra vágyom, és nem kapcsolatra, nem együttélésre).


A lehetséges partnerek kétharmada eljött a randira, a többi nem. Tehát már eleve itt kezdődnek a gondok. Meg egyesekkel a kommunikációban...


Ezen felül, mivel a legtöbb pasi kalandozni szeret inkább, és egy részük képes akár hazudni is, hogy "lehet folytatás szimpátia esetén" (ahogy heteró pasik nagy része is így csalja ágyba a nőket, hogy utána dobhassa), ezért aztán csak hatalmas kitartást kívánok neked BÁRHOL a pártalálásra...


Ez szerintem nem csak a romeo-ra igaz...


Javaslom, ha teheted, élőben ismerkedj, egy csomó akadályt eleve kilőnél ezáltal. Nem lesz rizikó, hogy eljön-e randira, mert pl egy melegbárban ott vannak körülötted. Sőt, élő benyomásod azonnal van, na meg ha megszólítod, hogyan viselkedik, hogyan kommunikál, azonnal látod. És még ekkor se repül a szádba a sült galamb (se más ;-) ).


(Evvel szemben a szexmozikat és a szaunákat NEM szokták ajánlani párkeresőknek, mert sok a kalandor ott is, nem beszélve az igénytelenekről.)

2023. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Nagyon vigyázz arra,hogy a korod miatt nehogy átverjenek,kihasználjanak.Sokan szeretik teledumálni a fiatalok fejét,hogy megkaphassák őket. Aztán lekoccolnak és a srácnak pedig lelki gondot okoznak.Kapcsolatot kamuznak,hogy a tested megkapják.

Mindegy hány éves, ezt sok megteszi !

2023. okt. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem nehéz, mert elég kevesen veszik emberszámba a másikat. Néhányan a keresők közül szexuális segédeszközként tekint rád ("kalandot" keresők), néhánynál meg azt érzed valami munkára jelentkezel és interjúztat, mint leendő alkalmazottját ("komolyat" keresők).

Lazulni, szórakozni egyikkel sem lehet lényegében vagy normális témáról beszélgetni. Vagy a mit szeretsz szexben vagy az írd meg az életrajzod téma fut állandóan. Ezért az egész elég robotikus és unalmas egy idő után.

Csak el szeretnél menni valakivel falat mászni? Felejtsd el. A romeo világában nem természetes úton alakulnak ki az emberi kapcsolatok, hanem ilyen erőltetett protokollok mentén.

Szerintem levisz az életről.


De azért lehet szerencséd lesz. Vagy ha neked ez ilyen formában megfelel, akkor szerintem el tudsz majd vegyülni.

2023. okt. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezt nagyon jól összefoglaltad 4-es,ebből ért mindenki.

Ha nem így lenne,ahogy írod -és nemcsak a Rómeón -,akkor sokkal több szép párkapcsolat, vagy barátság lenne a melegek között..

Érdemes a válaszodon sok, nagyon sok melegnek elgondolkodni !

2023. okt. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%
Ha jól nézel ki akkor nem lesz nehéz, általában a sikertelenek a külsőjük miatt azok
2023. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A korod miatt van rá esélyed, főleg ha jól is nézel ki.

Csak jól válaszd ki, kit akarsz magad mellé. Nagyon sokan csak a testedre fognak pályázni. Ne hagyd magad becsapni!

2023. okt. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!