Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » (Aktív) melegek között van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(Aktív) melegek között van, aki ha egyedül van, segédeszközzel maszturbál? (Nyilván nem análisra gondolok, lévén aktív.)

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 21:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
58%

"Ezek szerint senki nem tud választ adni egyelőre, az általam felvetett önellentmondásra..."

#19 Nincs sehol ellentmondás csak a felfogásoddal van baj:)

jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Nem a felfogóképességemmel van baj, hanem a vitakuktúráddal. Hol vannak az érveid? Sehol.
jan. 4. 21:37
 23/28 anonim ***** válasza:
61%
Le van írva minden 2 oldalon keresztül. Ha ez neked nem elég, akkor csak szimplán tudatosan ignorálod az érveket. :)
jan. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
61%

Olyan idegesítő vagy kérdező! =(

Egyébként Te a fejed tetejére is állhatsz, én melegként, jelenleg fiúval ismerkedve komoly párkapcsolati szándékkal, ma estére pont egy Fleshlight-ba tervezem tövig beledugni és méllyen beleélvezni! ;)

Önkielégítésnél az számít, hogy beletehetem és beleélvezhetek. Ez csak egy segédeszköz.

És képzeld! Ennek ellenére nem akarok lánnyal sem romantikázni, sem lefeküdni! =D

márc. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Nemtudom hogy kell mondani, de van rengeteg játékom, főként a maszturbátort szeretem. (Műsegg) Párjaim is szerették használni rajtam.
márc. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem a kerdezo ugy erti, lyuk lyuk, szaj szaj alapon vannak a "hetero" (vitatkozhatunk hogy valojaban azok e) ferfiak akik seggbedugnak melegeket vagy leszopatjak magukat. Es ezt meg maguk a melegek is gyakran mondjak, akik beakarnak fuzni ferfiakat, "ennyitol nem leszel meleg", "kepzelj ide egy not" "ez csak egy szopas" stb.

Ha ez megvan a "heteroknal", akkor melegeknel miert ne lehetne?! Hisz elmeletileg ezek a heterok nem vonzodnak a ferfiakhoz, es megis tudjak elvezni. Akkor egy melegnek (akinek semleges a punci, a no, nem pedig undorodik) ilyen lyuk-lyuk, szaj-szaj alapon miert nem lehetnek ilyen szex alkalmai? Ha igy nezzuk valojaban fejben dol el?

márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
24%

Folyt.

Es ebbol jon a szexjatek. Hisz mindig mondjak valodi emberrel jobb, mint egy mu targgyal. Ha ezen "heterokat" vesszuk, a szopast es a segget valasztjak a maszturbacio helyett, akarhogy ferfiak (pl nezhetjuk a bortonoket, katonasagot is). Szoval forditott esetben, miert ne lehetne? Nyilvan azzal elvezzuk a szexet jobban, akihez vonzodunk, de ha ezt a nyakatekert felfogast nezzuk barki szexelhet bárkivel.

márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
66%

#26/#27 De épp ez a lényeg, hogy le lett írva 2 oldalon keresztül, hogy ez miért nem így van. És hogy mitől más egy nővel meg egy férfival szexuális aktust létesíteni.

Ha valaki ennyi részletes kifejtett válasz után még értetlenkedik az csak két okból lehet: Vagy funkcionálisan teljesen analfabéta az illető vagy pedig nem olyan válaszokat kapott amilyeneket ő szeretett volna, és szándékosan értetlenkedik, hogy valamiféle neki tetsző választ provokáljon ki. De ez nem így működik sajnos. A kérdező konkrét esete szerintem az, hogy nem tudja megérteni, hogy hogyan lehetséges, hogy vannak olyan férfiak akik nem izgulnak a nőkre és nem szexelnének velük semmilyen körülmény között sem. Önmagában még nem is ezzel lenne a baj, hanem azzal, hogy emellé el is várná, hogy kamuzzunk valami választ ami az ő elképzelésének jobban megfelel.

Ha valaki nem képes elfogadni azt a választ ami az ő világnézetébe nem fér bele, akkor minek teszi fel a kérdést? Vagy minek kérdez bármit is?

Ha pedig ilyen szinten funkcionálisan analfabéta (mert már azt sem zárom ki a kérdezőnél), akkor hogy maradt életben az évek alatt? Vagy minek él egyáltalán?

márc. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!