Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok ti hogyan tartjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok ti hogyan tartjátok magatokat karban odalent?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt, amikor együttlét van kilátásban.

Borotváljátok esetleg úgy hagyjátok?

Beöntést szoktatok csinálni?

Szűrésre járni? Gondolom van ami ellen a gumi sem véd!?

Akik idősebbek ők például észre vették már, hogy kevésbé szűkek vagy ez nem korfüggő?



2023. okt. 29. 12:56
 1/4 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Nem borotválom, maximum trimmelem. Párkapcsolatban nem mindig van kimosás, megölné a spontenaitást, de mikor szingli voltam, és előre lehetett tervezni a kalanddal, akkor mindig kimostam magam. Szűrésre meg 3-6 havonta eljártam attól függően, hogy mennyi kalandom volt.
2023. okt. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Csupasz vagyok mindig.

Beöntéssel ugyanúgy vagyok, ahogy #1.

Szűrésre járok rendszeresen.

37 vagyok, nem vettem észre, hogy kitágultam volna.

2023. okt. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem borotvalom magam. Szőrösen szeretem magam is illetve a partnereim is. Nem szoktam beontest csinalni. Eddig meg nem volt baj. 2 havonta jarok szuresre.

26 vagyok sok partnerem volt mar es nem tagultam ki.

2023. okt. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

~ Ritkán borotválom, mert macera. Párom nem igényli, mindegy neki. Pedig amúgy jobb érzés nekem is.

~ Soha nem csinálok beöntést, egészségtelen, alkalmanként alaposabban kitörlöm vagy kimosom.

~ Immunbetegség miatt vérvétel esetén komplett elemzést kértem és abban volt STD negatív jelzés, egyébként nekem nagyon ritkán adódott szexrandi. Párom pedig rendszeres véradó. Na ebben nagyon különbözőek vagyunk, én utálom a vérvételt és a betegségem miatt nem is adhatok.


34/F

2023. okt. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!