Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire "normális", ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire "normális", ha jobban élvezem a szexről való beszélgetést, mint magát a testi kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2023. nov. 11. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:
14%
A házasságon kivüli szex bűn, de egymás szándékos izgatása is valamiképp. Tiszta párkapcsolat, szerelem, esküvő és aztan szex, ez a rend. Addig önfegyelem.
2023. nov. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 budaiz ***** válasza:
100%

1 es te hol élsz? Ez ma már nem így van.

Menj el inkább gyónni :)

2023. nov. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1es azt tudod ugye hogy a nem gyereknemzés célkával történő szex is bűn ugye? Ezt is tedd hozzá máskor mert igy csak viccet csinálsz magadból! 🤣

A kérdéshez, hát az hogy normális e passz. Bajt nem okozol vele szoval ahogy érzed.

2023. nov. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Én nem mondanám, hogy jobban élvezném, de mivel még teljesen tapasztalatlan vagyok, inkább szívesebben beszélgetek róla, meg gyűjtöm az infót az első előtt, szóval valamilyen szinten én is így vagyok.
2023. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalt vagyok,de ettől fuggetlen beszélgetni szeretek róla.

Mindig hasznos az ilyen !

2023. nov. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan, mint szakácskönyvet olvasgatni sütés-főzés helyett. :)
2023. nov. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!