Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet meg tudni valakir...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

IPhone SE 2016 Fan kérdése:

Hogyan lehet meg tudni valakiről hogy meleg?

Figyelt kérdés
Az osztálytársamról van szó és furcsán viselkedik.

2023. nov. 20. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megkérdezed. Semmi más nem 100 %-os.
2023. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Igyatok meg néhány pálinkát és akkor kérdezz rá.
2023. nov. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
A rutinos melegek a tekintetéből, egyetlen szemvillanásból megérzik - ugyebár a "gayradar". Ha nem vagy meleg, akkor nem tudsz azonos húron pendülni, nem tudod mi zajlik a fejükben ergo sosem veszed észre, ha a másik nem akarja direkt megmutatni.
2023. nov. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 3-as ír , az ebben a formában nem igaz mindig.

Ugyanis volt olyan meleg munkatársam,akinél hűvösebb,faarcúbb embert még nem ismertem.Szinte sosem nézett az ember szemébe,más jelről nem is beszélve. Aztán egy véletlen okán tudtuk meg,hogy nyolc éve él kapcsolatban egy férfivel.

De nem egy olyan meleget ismerek,akiről sosem mondtam volna meg és ő sem rólam.Kölcsönös meglepetés volt,amikor kiderult :)

2023. nov. 21. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem csak egy jel van. Ha figyeled a tekintetét, kiket néz meg. Ha bepucsít előtte egy lány mehnézi-e a fenekét. Öltözőben/zuhanyzóban megnézi-e mások farkát. Stb

Másra nem lehet alapozni

2023. nov. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meleg vagyok.. de sokan azt gondoljak rólam h hetero vagyok + nekem nincs ilyen “Gay radarom” max ha annyira egyértelmű h valaki az..
2023. nov. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mutatóújjon viselt gyűrű jelentheti,hogy szabad az illető és más.
2023. nov. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!