Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A melegek hány százalékának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek hány százalékának viselkedése hasonló ehhez?

Figyelt kérdés

Tegnap megbeszéltük, hogy ma 5 után találkozunk. Ma fél ötkor rákérdeztem. Háromnegyedkor bejelentkezett, majd az üzenet elolvasása után kijelentkezett. Elég csúnyákat írtam nekik ekkor. Erre abban a pillanatban jött válasz:

Ilyen stílussal senkinek se fogok kelleni, meg, hogy túlórázik, szemben velem, aki csak lógatja a lábát.


A melegeknél nagyon gyakori az ilyen, aki a csúnya beszédet azonnal kikéri magának, míg a találkozó megbeszélése ráér neki a találkozó időpontja után is.


Azok is nagyon gyakoriak, akik szerint a túlóra egy jogos magyarázatot ad arra, hogy miért nem ír egy kukkot se a találkozóról.


Te is ilyen vagy?


2023. nov. 30. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

A bunkóság nem csak a melegek sajátossága.

Egyébként volt ilyen sztorim ismerkedéskor nem egyszer, hogy eltűnt közvetlen előtte,vagy nem jött el és törölte magát,emailfiókját.

Szinte minden napos már .

Sosem tettem így, ha nem értem rá,akkor azonnal megírtam,hogy más időpontot kérek.Ezt pedig mástól elvártam volna.

2023. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nagyon sok ilyen van hogy eltűnik a megbeszélt idő előtt. És utánna már nem is ír vissza. Volt olyan is aki saját maga adta az időpontot és pont neki nem volt jó.. Pont akkor lesz beteg,pont közbe jött egy meló... Sorolhatnám a kifogásokat..
2023. nov. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Elég csúnyákat írtam nekik ekkor."


Konkrétan?

2023. nov. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"A melegek hány százalékának viselkedése hasonló ehhez?"


"Tegnap megbeszéltük, hogy ma 5 után találkozunk. Ma fél ötkor rákérdeztem. Háromnegyedkor bejelentkezett, majd az üzenet elolvasása után kijelentkezett."

60-70%


"Elég csúnyákat írtam nekik ekkor."

99%

2023. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Megérdemlitek egymást.
2023. nov. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én például olyan vagyok, hogy előre megmondom: napi egyszer olvasok el leveleket, semmiféle telefont nem használok, mert introvertáltként nem lennék képes bírni, hogy bárki bármikor bármivel ott zizegjen, viszont képes vagyok nyolc oldalas levelet írni, összeszedve rajta a gondolataimat. Akinek ez nem tetszik, akkor keres magának mást haverkodni...

(Egy találkozónál meg meg lehet napokkal előre beszélni, melyik konkrét oszlopnál találkoznak, és ha az egyik húsz percig nem lenne ott, mert fejire szakadt egy erkély, a másik nyugodtan menjen haza, és még ezen sem kell megsértődni. Ott volt, vagy nem volt ott? Mit kell azt előtte folyton hívogatni? Benne van az ember keze a földben, sárban, cementben, keltésztában, fenn van a létrán, vagy fogja a kormányt, nem fog az telefont nyomkodni.)

2023. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez egy jó dolog,hogy írsz ilyen hosszú levelet, 6 -os válaszoló!

Sokan vannak,akik írásban jobban szeretnek beszélni, nem szabadna egyébként sem telefonfuggővé válni.

Nekem pl nyomógombos telefonom van és csak telefonálásra használom,annyiszor,hogy néha egy kezemen meg tudom számolni hányszor :)

Így nőttem fel és van élet a telefonon kívul is!

2023. dec. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Így nőttem fel"


Már akkor is volt telefon?

2023. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!