Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Edzőtermi szemezések, bámuláso...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzőtermi szemezések, bámulások. Más is tapasztal ilyeneket?

Figyelt kérdés
Egy jóképűnek mondott srác vagyok, aki edzőterembe jár. :D Rengetegszer tapasztalom, hogy szintén jóképű, többnyire inkább a tőlem fiatalabb srácok megnéznek,bámulnak, sokszor szemezünk egymással, akár több másodpercen keresztül is, vagy számtalanszor egymásra nézünk. Mennyire lehet ezeket a jeleket egy edzőteremben annak venni, hogy tetszek/szimpatikus vagyok nekik? A nagy számból én arra gondolok,hogy sokszor inkább csak túl gondolom ezt a dolgot, viszont néha tényleg annyira szemeznek velem, hogy már rendesen zavarba jövök. :D Van értelme nyitnom feléjük, vagy inkább természetes, hogy egy edzőterembe nézik a másikat (pl: hogy csinálja a gyakorlatot stb)...?

dec. 9. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Olyan haver mondta, aki két éve edz.Szerinte az edzőtermekben dupla meleg van,és nem a fűtés miatt.

Vele is bepróbálkoztak,de neki évek óta párja van.Más terembe ment át,mert azt mondta,hogy érdekes módon a fiatalok pofátlanok,nem is edzenek,hanem mutogatják magukat,szinte kelletik...

dec. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Velem is már előfordult, de ilyenkor én egyértelmű jelzést kérek, ne csak nézzenek 😅
dec. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De olyanok is néznek, akik több haverjukkal járnak le edzeni és akkor is, mellettük is csinálják :D. Nézett már olyan srác is, akit utána csajjal láttam smárolni (mellesleg a teremben). Nálam nem próbálkozott még be senki (lehet azt várják hogy én csináljam?), de volt olyan is,hogy egy srác mellém jött öltözni amikor üres volt az öltöző, az 1 méter széles padra és azon voltunk ketten, ez is fura volt :D Második, hogyan szoktál egyértelmű jelzést kérni?
dec. 9. 16:33
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Én edzeni járok a terembe.
dec. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#3

Nem úgy értettem, hogy szólok neki adjon jelzést, hanem úgy, hogy ilyen esetben elvárnám, hogy adjon konkrét jelzést, ha akar valamit, ne pedig nekem kelljen utána sokáig morfondírozni, hogy most ez mi volt. Amúgy már volt több srác is, akikről gyanítottam, hogy nyitottak lehetnek, de egyik se mondta, hogy akkor hajrá, egy kivételével.

dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

2 es válaszoló

Hány éves vagy?

De akkor legalább egy csak sikerült nem? :)

dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%

#6

28 vagyok és csak egyszer fordult elő, hogy konkrétan lett belőle valami. A többi az csak bámulás, vagy óvatos leselkedés volt.

dec. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Most mondjam azt,hogy minden pasim edzőtermi ismeretség!

90% ban igen!

Ha a szemedbe néz nem kérdés mit szeretne !

Adj olyankor jelet,és lépni fog ha Te nem teszed meg az első lépést!

Megfogod pl a farkad nacin keresztül...

dec. 10. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%

#8

Agyhalott.

dec. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#7

Köszönöm:)

Akkor azért jó edzeni járni? :)

#6

dec. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!