Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg és heteró között lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg és heteró között lehet barátság abban az esetben is, ha a meleg srácnak komolyabb érzelmei vannak a heteró fél iránt?

Figyelt kérdés
dec. 18. 08:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Nem, mert a homár erőszakosan nyomulni fog, és ez előbb-utóbb tönkreteszi a barátságot.
dec. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A kérdés elméleti, nem konkrét esetet ír le. Ám ez olyan eset, ami megtört megtörténhet a valóságban is.


Jó volna tudni, ilyenkor mi a teendő.

dec. 18. 08:37
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
szerintem nem. a meleg fel csak serulni fog
dec. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Nem túl egészséges hosszú távon. A viszonzatlan szerelem megnyomorít.
dec. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a szitú, mint heteronál, ahol az egyik többet akar, de a másik nem.


Ott a kielégületlen, soha be nem teljesedő vágyakozás, és sokkal nehezebben lépne túl rajta. Főleg, mivel képes arra, hogy a legkisebb apróságban is valami reménykeltőt találjon.


Bár azért annyiban talán mégis más a helyzet, hogy a heteroknál a vágyakozó fél talán tovább reménykedik, de a homoszexuális férfi azért ésszel belátja, hogy nincs esély, a hetero az hetero, és tuti, hogy nem akar semmit, és ha a remény totál kihűl. Akkor talán a vonzalom is oda lesz, ill. másfele is nézeget, és ha nyitott, akkor talál is mást. Onnantól pedig akár már működhet a barátság rendesen. Más kérdés, hogy ezt a hetero barátnak tolerálnia kell.


A homoszexuális dönthet úgy, hogy elmondja, hogy ez van, nem vár semmit, nem udvarlásból, nyomulásból stb. mondja, csak baráti őszinteségből, és dönthet úgy is, hogy nem mondja el, hogy ne feszélyezze a másikat, ne kockáztassa a barátságot, megóvja magát a szégyentől. Ha igazán megbízható barátságról van szó, akkor lehet, hogy megmondanám, hangsúlyozva, hogy nem kikezdés, csak őszinte monológ, lelkizés.


Lehet, hogy erre azt mondja a másik, hogy egy ideig ne találkozzatok, lehet, hogy azt, hogy fel is út, le is út, és lehet, hogy azt, hogy ok, semmi gond, de tartsd meg a fél lépés távolságot, ill. pl. szégyenlősebb lesz mondjuk öltözőben.


Én hetero pasiként csajjal jártam így, tudtam, hogy nincs esélyem, és mégis bevallottam, mint barátnak, ő mondjuk rettenetesen kezelte.


Ha ilyen helyzetben úgy döntenél, hogy elmondod, akkor úgy állj hozzá szerintem, hogy készülj a legrosszabbra, és számíts a legjobbra, és legyen benned az a tudat, hogy te legalább őszinte voltál a barátodhoz, ő nem tudta azt kezelni.

dec. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon ritka, de működhet. Csak sokszor rádtörhet egy-egy érzelmi hullám, magány, stb. De idővel ha elfogadod hogy vele úgysem lesz semmi több, akkor könnyebb lehet.
dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem, hosszutavon biztos nem
dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Talán kíváncsi heteró, próbálkozz!
dec. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kivancsi hetero a nőkre kivancsi

Ha ferfiakra is kivancsi akkor biszex

dec. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem.


Szerencsére ilyenben nincs személyes tapasztalatom.

Munkahelyváltás után három évig dolgoztam olyan helyen, ahol az egyik férfi kollégám meleg volt. A másik heteró volt. Ő szerelmes volt belé, még a másik barátként kezelte. Az sem merül fel benne, hogy azért ilyen jó a kapcsolatuk, s töltenek annyi időt együtt, s beszélgetnek mindenről, mert a másik vonzódik hozzá. Mindezt úgy, hogy mindenki tudta mi a szituáció, aki meg nem tudott róla, hogy az egyik meleg még annak is leesett, mert kiszúrták hogyan néz rá.


Én jó kapcsolatban voltam a kollégámmal, de a meleg kollégám még köszönni se volt hajlandó. Az első munkanapomon felmentem a társkeresőre, s szembejött velem a fényképes profilja, s akkor leesett, hogy az oda kerülésem előtt egy vagy két éve próbálkozott ismerkedni. Igaz, hogy kulturáltan megírtam neki, hogy nem az esetem, de három év alatt az első két évben csak akkor szólt hozzám, ha muszáj volt. Még köszönni se köszönt. Megmaradt bennem, hogy együtt öltöztünk aztán csak elkezdett egyszer beszélni hozzám, hogy kíváncsi lesz mit fog szólni a kollégánk, ha szembesül azzal, hogy ő szerelmes belé. Nem értettem, hogy mi ez a nagy megnyílás felém. Három év után felköltöztem a fővárosba pár évre, de tartottam pár kolléganőmmel kapcsolatot. Ők mesélték, hogy az új kolléganőmnek elmesélte a volt kollégám, hogy meleg, s hogy szerelmes a kollégájába évek óta. Mindezt messengeren keresztül. A csaj elhívta a volt kollégámat, s megmutatta neki a beszélgetést. Hatalmas balhé lett belőle. Én annyira voltam érintett a dologban, hogy tudtam róla, de még rám is kiborult, mert rájött, hogy én is meleg vagyok, s tisztában voltam a dolgokkal. Azonnal keresett is más munkát, s megszakította a kapcsolatot a meleg kollégámmal.

dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!