Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha egy meleg férfi egy másik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy meleg férfi egy másik palira azt mondja hogy szerinte ő meleg akkor nagy eséllyel igaza van?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat írjatok
dec. 20. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Van egy meleg haverom, szerinte mindenki meleg 🤡
dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
1. Álmodik a nyomor...
dec. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem nem. Én tudom hogy vannak a helyéről de vannak olyanok akik .. na értitek
dec. 20. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Én minden csávóról azt hiszem, hogy meleg, aki tetszik (és nem tudok semmit egy esetleges párkapcsolatáról), szóval nem sokat jelent egy random meleg csávó szava. Ritkán van igazam. Haha
dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nem biztos. Lehetséges, hogy van valamilyen hetedik érzékük, de a melegek sem tévedhetetlenek.
dec. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Volt már akiről sejtettem. Aztán nem sokkal később meleg ismerkedős oldalon futottam bele. De olyan is volt akit annak hittem aztán később kiderült van barátnője. ( attól még lehet meleg hogy van neki de ez másik téma)
dec. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Persze, nekünk mindig igazunk van, tévedhetetlenek vagyunk.
dec. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Van, aki kiszúrja, én pl. sose tudom megállapítani, hogy meleg-e az illető. Ugyan sejtéseim mindig vannak, de mindig félreértelmezem a 'jeleket'.
dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kinézetre nem lehet megállapítani, hogy valaki meleg, de sokszor még egy 10-30 perces beszélgetéssel sem.
dec. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#1: tévedés, amikor rossz a vérkeringésem, én hideg vagyok! Hehe. ;)

Komolyra fordítva: én biszex férfiként ha valakiről kiszúrom, hogy meleg (annak ellenére, hogy egyértelmű látszata, adott esetben nincs ennek), akkor ha utólag kiderült az orientációja, szinte mindig eltaláltam.


De ez nem jelenti azt közel se, hogy minden melegről megmondanám, hogy ő meleg.


A biszexeket viszont nehéz felismernem. Sajnos...

dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!