Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk, volt már olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk, volt már olyan, hogy nagyon megkívántátok egy hetero barátotokat, ismerősötöket?

Figyelt kérdés
Volt már olyan, hogy kalandozás közben egy heteró ismerősötöket képzeltetek a partneretek helyére?

dec. 23. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt már, hogy megkívántam
dec. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen volt.

Az utóbbi években az tapasztaltam, hogy elég sok hetero ismerősöm keresett fel, és érdeklődött hogy milyen lehet egy másik férfival. Vannak köztük olyanok akiknek már felesége, és gyereke van. Ez durvább, mint egy ismerős elképzelése.

dec. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt de nem tudta meg
dec. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem is egy ilyen barátom van. Ha nincs kaland, akkor maszti közben azt képzelem hogy velük vagyok többesben.
dec. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt, de sohasem rontanék el egy barátságot azzal, hogy ezt a tudomására is hozom. Még amúgy azzal se, akiről tudom, hogy bi.
dec. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szakközépiskolai tábor zuhanyzólyában két osztalytarsam zuhanyzott, mindkettőnek sokkal nagyobb farka volt mint nekem, és néztem őket, észrevették, és az egyik megkerdezte hogy : Szopnád mi, te kis köcsög? Aztán elkezdtek kinevetni a kicsi farkam miatt, egész évben gúnyoltak. De az egyik ket évvel később megszoptatott a ballagási bankett után a kocsijában. Aztán még egy párszor szoptam a srácot.
dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Miaz hogy megszopatott? Minek hagytad magad? Miert nem b**sztad pofan?? Csufolnak aztan meg szopod is oket??
dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
7- es, azért hagytam, mert nagyon jó pasi,a suli bikája volt, minden csaj oda volt érte, és én is, és nagyon bejött, egyébként az is felizgatott amikor a kis farkam miatt gúnyolt.
dec. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#8 Szerintem jól tette

#6 egy kis BDSM? :) jó is az:)

De ezek szerint nem volt a srác sem volt egészen heteró..

dec. 29. 11:05
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól kihasznált
dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!