Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nem tartasz rejtett kamerától...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartasz rejtett kamerától ha átmész valakihez?

Figyelt kérdés
Pl egy elrejtett telefon, amivel megörökíti "amiket csináltok"?

dec. 27. 17:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Gondolom van annyi esze,hogy nem csinál ilyeneket
dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
72%

Ha csinál is akkor mi van?

Engem nem zavar alapból sem a fotók meg videok készítése sem:)

dec. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
95%
De, sőt, számtalan egyéb veszélyt is rejt az, ha más házába megyek. Épp ezért szoktam semleges helyszínen alkalmizni. Mondjuk kiveszek egy szobát valami olcsó szálláshelyen.
dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 -remete- ***** válasza:
85%
Az arcképpel való visszaélésről ne is beszéljünk esetleg zsarolas ami szintén bűncselekmény.
dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Jani Belucci ***** válasza:
65%
Kérnék belőle másolatot
dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Minden jót a névnapodra Jani :)
dec. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem tartok ilyesmitől.


Kaland előtt mondom neki nyíltan, hogy vegyük fel kamerával. Ennek tudatában biztos nem lesz semmilyen rejtett kamera, hiszen a pasas azt gondolja nyíltan felveheti. Amikor ott vagyok csak simán mondom, hogy bocs mégse vegyük fel, azt ennyi. Onnan meg már látok mindent amit csinál, nem tudja beállítani a kamerát.

dec. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Mivel nyíltan vállalom a melegségem, ezért nem érdekel az ilyesmi.
dec. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

#7

De én nem akarnám felvenni a szexet, elutasítanám a lehetőséget. Akkor elmaradna a kaland is?

dec. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
Hát én azt mondom, aki komolyabb pozícióba vagy politikai pályára készül a jövőben, az már most éljen úgy, hogy számít poloska / kamera / kémszoftver eshetőségére. A többi nyolcmillió hatszázezredik noname senki - aki két év alatt az új szomszédját se látta még - meg ki a kutyát érdekel?
dec. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!