Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már olyan, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy nem kellett egy fullos srác, mert büdös volt a lehelete?

Figyelt kérdés
Tegnap volt egy kalandon, a srác tökéletes volt 100%-ban az esetem, szopni kezdtem, de mikor csókolni akart, mintha egy trágyadomb lett volna a közelben.. És bekamuztam, hogy rosszul vagyok. Még sosem jártam így, pedig megjelenésében elég igényes volt, gyönyörű test, ízléses öltözék...
dec. 28. 08:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. Nem volt ilyen.
dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval előbb szoptad, mintsem csókolóztatok volna?

Na mindegy...

Legközelebb fordíts kicsit több időt az ismerkedésre és akkor az ilyesmi dolgok hamarabb kiderülnek.

dec. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Csak olyan volt hogy egy ismerkedésemnél a srác nem tudott jól csókolni, sőt, egyenesen rossz volt. Nagyon aranyos srác volt, próbáltam tanítani, de nem javult semmit sem. Annyira illúzióromboló volt sajnos hogy 1,5 hónap ismerkedés elteltével megszakítottam az ismerkedést, mert láttam hogy a részemről nem megy és nem akartam az idejét húzni.
dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Mindig legyen nálad tictac vagy rágó, aztán gyorsan adj neki belőle.
dec. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

Saját tapasztalat.

Ahogy én látom pultosként már nem divat a nyálcsere. Egyből mennek lányok farokra.

Viszont ha két lány hajnal 2kor már készvan akkor akár a csikket is kiszedik egymás szájából. Főleg ha elfogyott a cigi. Képesek kimenni és csikkezni. Utána mikor kikérik a piát szószerint szénszaguk van. 🤢🤢

dec. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát 5-ös, ez durva... Nem gondoltam, hogy ez megy.
dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Te gondolnád egy szép kis fiatal lányról, hogy miután kifolyik az orrán az Aperol elkezd sírni a kis barátnőinek, hogy ő csak a Dávidod szopta le és bizonygatja a másik barátnőjének, hogy az ő pasiját nem is?🤣🤣
dec. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
De mi ebben nekik a jó? Ők ettől nem fognak kielégülni.
dec. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mi ebben a durva? Ígyvolt 5-10-20 éve is. Szerintem.

Jóbarátom egy helyi focicsapat tulajdonosa és elnöke volt.

Elég sok kiscsajt szedtünk össze neki a hétvégi bulikhoz. Tapsikoltak mikor mondtam nekik, hogy a helyi focistákkal lenne 2 napos parádé.

A kosármeccsre járó kiscsajokról nem is beszélve. 🤣😅

dec. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy nézitek a kategóriát?
dec. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!