Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért akkor normálisak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor normálisak a passzívak ha csak "használom" őket?

Figyelt kérdés
Ha kb használom és nem foglalkozom vele mind jön újra. Ha meg normális vagyok akkor úgy tesz mintha szivesség lenne ha újra jönne. Más aktív is ezt látja?
dec. 29. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez sajna ilyen. A rosszfiúk a nyerők. Van egy srác akivel nem tudok olyan bunkó lenni, hogy ne jöjjön újra. Mindegy mit mondok jön és újra lesz-p. A kedvesség sajna azt hozza, hogy bunkózik sok srác. Így egyszerűbb ha nem éreztetem vele, hogy jó. De engem is meglep. Azonban alapba nem izgat, mert a kínálat 70%-a uni vagy passzív azaz az AKTÍVNAK áll a világ.
dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Észrevettem én is!

Ha ráírok hogy leszophªtnád a farkam mert tele vagyok nagyon akkor már ír is hogy mikor jó nekem?

Vagy hogy nem akarsz szopnı egy jót?

Bár élvezem is ezt a fajta beszédet.

dec. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Hat tobbsegunk ilyen kis r*banc, akik imadjak ha csak hasznalnak minket😅. De ha mindket felnek tetszik, akk nincs semmi gond.
dec. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Akkor ezért nem találok pasit. Túl finoman közelítem meg üzenetbe...😂😂
dec. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel full passzív vagyok, én is r...naktartom magam. De a normális partnerek jönnek be mind orálisan mind análisan mind fistben
dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A hasonló a hasonlóhoz húz, összenő, ami összetartozik. Ha paraszt vagy, akkor teljesen természetes, hogy vonzani fogod a többi parasztot is.
dec. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szexpartnertől nem szeretném, ha túl sokat foglalkoznánk egymással a szexen kívül. Persze legyünk kedvesek egymáshoz, de alkalmin csak szexre használjuk egymást. (Passzív vagyok)
dec. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#4:"Akkor ezért nem találok pasit. Túl finoman közelítem meg üzenetbe"


Én az arany középútban látom a megoldást, legalábbis én így működöm uni/passzívként: engem zavar, ha bunkó a másik, legyen inkább őszinte, kedves, lovagias, az engem feltüzel; csak legyen emellett legalább egy kicsit szimpatikus, és azért inkább 50 éves kor alatti.


Ugyanakor engem passzívként az is feltüzel, hogy jól meg akarnak szopatni, és rendesen seggbebaszni, bár az análban még nem vagyok biztos, az egyelőre vágy (és kipróbálnám), a vékonyabb tárgyak viszont könnyen felcsusszannak. Szóval az is izgat, hogy használja a testem, és jól számbafröccsköl, arcomra fröcsköl, vagy "alul" kellek a partnernek. Izgat, hogy odaadhatom a testem csak úgy, annak, aki udvarias, rendes férfi, és evvel örömet okozok neki.


Bár ambivalensnek látszódhat, de szexben szeretem azt is, ha férfias a partner, használja a farkát rendesen, határozott, és érezni, hogy kellek neki;

de azt nem, ha macsó, irányító. Hát még, ha durva, agresszív, azt végképp utálom.

Más kérdés, hogy a kissé nőiesebb aktív férfiak még vonzóbbak számomra.

dec. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!