Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Zavarna titeket, ha a párotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket, ha a párotok nem az egész szilvesztert töltené veletek?

Figyelt kérdés

A mi esetünkben az a helyzet, hogy a párom szülei vidéken élnek, most szilveszterre jött haza Pestre. Anyám meg ilyenkor (Pesten) nagy kajákat csinál, meg az egész környezet amiben ők laknak sokkal otthonosabb, mint a páromnál. Megmondom őszintén a környezet miatt én túl sok napot nem szívesen töltök el ott. (panelház sokadik emelete)


Na már most páromról tudnak itthon, de nem fogadnák szívesen. Anyámnak roppant kínos. Most úgy oldjuk meg, hogy ma délutánig itthon vagyok, majd megyek a páromhoz, ott leszek holnap egész nap.



dec. 31. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De hát hisz így az egész szilvesztert vele töltöd. A szilveszter, legalábbis számomra, valamikor délután kezdődik, kora este.
dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 2-3 órára megyek max szüleimhez, párom szintén a sajátjaihoz, így nem megy el az egész nap és marad időnk egymásra is. (Együtt élünk párommal)

22/f

dec. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem zavarna, ha nem töltené velem a Szilvesztert.

Ha viszont én szeretem a páromat, akkor teljesen mindegy hol lakik, és nem maradnék csak azért a szüleimnél, hogy annyival kevesebbet időt kelljen a párom lakásán tölteni.

dec. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%

Mikor volt párom,ő volt az első.Még karácsonykor is vele voltam,nem érdekelt senki nyafogása a családból.

És ha lesz párom,akkor ismét így lesz.

Szóval,nálam a párom lenne az első,vele szeretnék lenni.Akkor is,ha sértődés lenne.Plána ,ha nem fogadnák szívesen.

dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mi kicsit idősebbek vagyunk, de én eléggé ragaszkodom a szüleihez, pláne hogy nem látom őket minden héten, mert külföldön lakom. Így meg muszáj valahogy balanszolni
dec. 31. 13:08
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Én nem tudnék otthonosnak nevezni egy olyan helyet, ahol nem látják szívesen a páromat.


A párod a családod, minden és mindenki más csak utána jön.

dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel olyan szinten hagy hidegen szilveszter, hogy arra nem is tudok jó kifejezést, nem zavarna, felőlem aztán a Holdon is szilveszterezhet. :D
jan. 1. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%

Egyetértek 4-essel és 6-ossal.


35/F

jan. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!