Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Te, aki úgy gondolod, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te, aki úgy gondolod, hogy a homoszexualitás betegség, mivel tudod alátámasztani a véleményed?

Figyelt kérdés
A kérdés azok felé irányul, akik így gondolkoznak.

jan. 8. 15:01
A kérdező szavazást indított:
Szerintem a homoszexualitás nem betegség.
A homoszexuális betegség, hozzászólásban kifejtem, hogy miért!
30 szavazat
1 2 3 4
 1/33 steven95 ***** válasza:
88%
#1 nem ezt jelenti homoszexuálisnak lenni.
jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%

1-es...

A passzív homoszexuális mondjuk pont nem turkál "seggben".

Nagyon sok olyan homoszexuális pár van, akik nem "turkálnak" semmiben.

Egy heteroszexuális kapcsolatban is előfordulhat "seggturkálás".

Ez 3 tény 1 állításod ellen. Legközelebb jobban gondold át a dolgokat, mielőtt közszemlére teszed a tudatlanságod.😁

jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
24%
Definíciókba nem szeretnék most belemenni, de valamilyen szinten szerintem az, hiszen az alapvető célt, a fajfenntartást nem szolgálja. Két azonos nemű bármennyire is próbálkozik, abból nem lesz utód.
jan. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem betegség.

Szerintem a homoszexualitás egy személyiségbeli defektus, ami a nemi identitást érinti, de nem betegség.

jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim válasza:
80%

#4


""Egy heteroszexuális kapcsolatban is előfordulhat "seggturkálás"



Abban az esetben nem a segglyuk izgatja fel, hanem mert szűk.


Vagy mert így meg tudja alázni a nőt."



Ekkora f4szságot is rég olvastam. :D

Ponthogy a segg/popó látványa izgatja fel az embert, s az, hogy az a falnivaló popót megdughatja az ember. :D De kinek mi.. :D

jan. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
50%

"Ponthogy a segg/popó látványa"


De nem a segglyuk.

Szövegértés.

Szerintem mára már állj le!

jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
73%
És te kérdező mivel tudod alátámasztani hogy nem az?
jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
15%
Józan ész, fajfenntartási cél (és nem fajtalanság a cél), házasság az hogy a terápiák 86% os arányban kigyógyítják a pácienseket. Hogy a fenábe izgathat valakit egy másik ember, ha annak is ugyanolyan nemi szerve van, na meg főleg, evolúció, Teremtés Rendje (szodomai bűn fogalma). Ahogy sokminden más az orvostudományban, úgy a hormonális bajok is kezelhetők. Sok esetben összefüggenek korábbi sérülésekkel, lelki traumákkal, DE, részben az okkultista démonszekták sajátságai közt is ott vannak még sokkal súlyosabb nemi eltévelyedések. Férfi és nő frigyéből származik a család és az utódok. Na de kérem, a hajlam egy kezelhető dolog. De ha valaki nem mond ennek ellene és szándékosan gyakorolja - ott a nagy baj. De mivel az emberiség nagy része olyan szinten romlik, hogy a hetero kapcsolatot is szabadosan bűnösen éli meg, nem törődik a szerelemmel, házasélettel, akkor aztán azoknak hiába magyarázod, csak egy lépés és szélsőséges esetben és jön az állatokkal folytatott fertőző nemi dolog... Az élet nem a szexre épül, sem a szerelmi kapcsolat.
jan. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem eleve ott lett elcseszve az egész, hogy bekategorizáltuk a nemi identitásokat. Nyilván nem természetes, hiszen ahogy előttem is írták, két azonos neműnek nem lesz utódja, de nem értem miért randizhat valaki azzal akivel akar. Ha egy fiú tetszik randizz egy fiúval, ha egy lány akkor meg egy lánnyal.
jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó kettő, ezek jó válaszok!
jan. 8. 16:10
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!