Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha kicsit elbizinytalanodtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kicsit elbizinytalanodtam a szexualitásomat illetően, hogyan tudnék dűlőre jutni?

Figyelt kérdés

Jelenleg srackent egy sraccal jarok, de valahogy nehezen fogadom el a helyzetet, kevesbe merem magam felvallalni. Valszeg ha lany lenne, nem okozna ez akkora fejtorest.


Korabban csjaoztam is, de mjndig rastresszeltem,es miutan szakitottam a lannyal, nem ereztem akkora szomorusagot mint egy fiuval valo szakitasnal. Ugyanakkor ha ne adj Isten szakitanek a parommal, valahogy fura lenne, ha elkezdenek csajozni, pedig nem kizart.


Egyre inkabb azt erzem, hogy egy ponton szeretnek gyereket, de abba sosem fondolok bele, hogy hogyan nevelnem fel.


Szoval, kicsit elbizonytalanodtam.mit tegyek?



jan. 9. 01:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

De tedd fel magadnak a kérdést

Ha lehetne örökbefogadni és társadalmilag teljesen elfogadott lenne a homoszexualítás, kivel lennél együtt nővel vagy férfival?

A választ, te tudod!

jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, te biszex vagy. Ezzel nincs is semmi baj, csak fogadd el önmagad.

Viszont a kérdésből az jön le, hogy nem vagy boldog a párod mellett. Én lehet szakítanék a helyedben és kicsit kiélném magam (fiúkkal is és lányokkal is) és utána lehet tisztábban látnál.

jan. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!