Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire jellemző melegeknél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző melegeknél a romantika, vagy inkább a szex az elsődleges?

Figyelt kérdés
jan. 14. 12:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
A melegeknél jellemzőbb mint a biszexeknél,de ez nem azt jelenti ,hogy jellemző.Sokan vagyunk akik szeretik a romantikát,az érzelmek megélését,az elmúló pillanatok érzelmekkel történő megtöltését.Romantika ,érzelem ,tisztelet ezek mind -mind megbecsülendő dolgok.
jan. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha most random felmennék mondjuk Tinderre akkor szerintem 10-ből 8 pasi inkább csak a sima szexet keresi, semmi romantika nélkül :D
jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Azért ez elég szomorú, nem?
jan. 14. 12:50
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
De de!szomorú
jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Saját tapasztalat,hogy aki romantikát és érzelmeket emleget,ígér vagy vágyakozik rá, azok nagy része is a szexet előhozza szinte a második levélben.Vagy kéretlen képet csatol a testének egyes részeiről.

Erősen szkeptikus vagyok a két szép érzés igényével kapcsolatban a melegeknél.

Szomorú,de ez a nagy magyar valóság !

jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát ja, nekem is voltak negatív tapasztalataim. Azért remélem, vannak kivételek, és meg is találják egymást.
jan. 14. 14:30
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Sok "kivétel" nagy örömmel venné, ha megtalálnák egymást :)
jan. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Bár mennyire is elfogadhatatlan számotokra, melegeknél első a szex, és ha utána jól megy minden - jön a romantika is!


Melegek szeretnek romantikázni, de már csak kapcsolatban.

Előtte nem.

jan. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Okés,akkor továbbra is maradok magamban,de így nem fogok ismerkedni - 8as módra.
jan. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8as....én nem úgy vagyok vele mint ahogy te írtad!
jan. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!