Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok ismertek olyat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok ismertek olyat akinek megváltozott a szexuális orientációja egy idő után?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok.

Eddig teljesen melegnek gondoltam magam de egyre többször fantáziálok lányokról (is). Kapcsolatot nem tudnék velük elképzelni de egyre többször maszturbálok olyan lányokra akik testalkatra és mellméretre-mellformára tetszenek. Persze ez egy elég szűk kör és továbbra is a fiúk vonzanak leginkább érzelmileg és szexuálisan is de hogy lehet az hogy csak most jött ki rajtam ez a biszexuális hajlam? 30 évesen... Van valaki hasonló helyzetben?

Raadasul a Facebook hírfolyamon is folyamat csöcsös bikinis lányok képei jönnek velem szembe. Többet tud a szexuális orientációmról mint én magam. Holott sose kerestem rá melles bikinis lányok képeire előtte mégis beteszi a neked javasoltak képek közé. És ez már jóval azután hogy elkezdtek érdekelni a női testek is. És még utána se kerestem rá sose. Többet tud mint én magamról.



A másik!


-

Szexuális szerepem is változott. Eddig srácokkal sokszor passzív voltam de kezdek rájönni nem igazán élvezem már. Egyre inkább aktív vagyok abból is az orált preferálom már csak.. Ez meg a másik hogy eddig passzív voltam most meg már aktív.



jan. 17. 11:18
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
Heteró is meleg lesz a sötéten, ha sokáig ott van.
jan. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

#11

Reggelre minden pasi bemelegszik, vagy mi van? :)

jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
60%
#2 Nagyon jól leírtad, ment is a zöld.
jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldi forumokon gyakran olvasni ilyenrol.
jan. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

ez nagyon érdekes téma.. (sztem több figyelmet.. kutatást érdemelne) kutatásra gondolok.. nem lmbtq reklámra.

Lehetséges ez? te hogy érzed.. benned volt mindkettő mindig is.. és most tör fel. vagy egyszer csak megjelent? akik full cinikusak.. azok nevetnek egy még a tudósok által is csak felszínt kapargató topikon.

lehet evolúciós alkalmazkodás új jövevénye.. amely később a Hímnős termékenyítést is lehetővé teszi? 100 évek múlva. érdekes! Állatoknál ez előfordul ugyanúgy.. Csak nőstény állományon belül képes volt megtermékenyülésre gyíkoknál.. Varangyoknál, szitakötőknél.. sőt madaraknál is volt példa erre.. pl Nyári lúdnál.

jan. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

több oldal és nézet van ugyebár.. az evolúciós (nevezzük így) előrelépés.. a génhibás, de valakik szerint nemcsak, hogy génhibás hanem DNS teljes degradációja azaz hogy ez természetellenes és nem kéne léteznie.. mint a vírusoknak. nem tudják hogy jöttek létre.. nem is élőlények! mégis itt vannak.

tehát ez a DNS hiba nagyon különös. (nem negatív értelemben írom.. mindenkiben vannak rossz dns allélok)

a negatív nézet ugye.. azt ismeri mindenki.. hogy ez elmebetegség. de sztem ez a legvalószínűtlenebb :D

a

jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%
Hallottam ilyet, de tobbet hallani forditva. Full heterok voltak sose jutott eszukbe, aztan valami hatasara (neked volt vlm kiindulopont?) elkezdtek fantazialni ferfiakrol. Van aki kieli van aki nem, de az biztos hogy biszexeknel sokszor elofordul a "bi cycle" amikor rovidebb vagy hosszabb ideig (honapok, evek) egyik nem jobban izgatja, mint a masik, pedig alapjaraton nem oket preferalja. Ilyenkor szokott biszexeknel pl elofordulni, hogy melegnek hiszik magukat, mert huzamosabb ideig nem izgatjak a nok, aztan evek mulva ujra visszater.
jan. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
64%
Én kipróbáltam az aktív szerepet. Nem okozott akkora élvezetet. De a passzív szerepem imádom.
jan. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

igen ismerek, hasonlóról számolt be egy ismerősöm, hogy néha jólesik nőkről is fotókat nézegetnie.

ÉN sztem az agyunk sok mindent képes elhitetni velünk. tudom hogy csomó meleg ellenkezne velem..de ez igenis a fejben létezik.. és olyan mint egy fóbia.

Máskülönben ilyen se lenne a fejben hogy pár meleg hirtelen a női testet is vonzónak látja.

febr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Gondolom a kinsey skalan 5os vagy.
febr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!