Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Internalizált homofóbiát hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internalizált homofóbiát hogy engedjem el?

Figyelt kérdés

Már bőven felnőtt vagyok. 30+

Mégis amikor kézen fogva sétálok az aktuális párommal mondjuk egy erdei sétán az jut eszembe vajon ha meglátnak mások mit gondolnak? Elkezdik-e tippelgetni mit szoktunk csinálni stb.


Szóval valahogy másnak érzem magam melegként, annak ellenére, hogy a tudatos énem elfogadta magamat.



jan. 30. 14:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
10-es: Nem értem. Ez azt jelenti a "mindenkori párom". Szerintem te félreértetted. Jelenleg nincs párom.
jan. 30. 20:04
 12/16 anonim ***** válasza:
69%

Ha jelenleg nincs párod, akkor:

1.) Miért írod mégis, hogy van?

2.) az az "akkori párom" vagy valami ilyesmi megnevezést kellett volna kapjon.

3.) írj nyugodtan, hogy legyen egy új!

4.) talán mégse, mert ha azt írod, hogy "kézen fogva sétálok az aktuális párommal" az aktuális nekem annyit tesz, mint egy nejlonszatyor vagy egy fürdősapka (a hosszúhajú nőknél): ja, ma 30-a van? Akkor ezt a vackot lecserélem holnap, úgyis csak szombaton mosok hajat, mer' akkor nem köll dolgozni és a szervizes Sanyi sem fröcsköl össze (olajjal)...

jan. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha én látok ilyen párok nem filozofálok, hogy vajon mint csinálhatnak…szerintem mint én és sokan mások inkább azért vagyunk egy kicsit pánikban amíg el nem sétálunk egy meleg pár mellett, hogy ugye nem tűnt úgy mintha bámulnám őket…holott nem bámulom őket, csak nem akarok nekik kellemetlen helyezhet okozni, hogy csak egy pillanatra is ezt érezzék, mintha bámulnám őket. Mivel gondoljuk, és úgy tűnik igazan, hogy ki vagy éleződve az elítélése, ami kiülhet ránk….Nincs semmi ilyen…Csak mi is tisztában vagyunk vele, hogy min mehettek keresztül és miattatok próbálunk minél jobban természetesebben viselkedni, hogy ereztessük azt, hogy a mi jelenlétünket ne zavarjon meg titeket. 😅 Vagyis én ezt csinálom, de szerintem sokan mások is. Kerek megerősítést a részletekről.
jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

???

Valszeg nem leszek az első sem az utolsó, aki sokat nem értett ebből a szövegből.

Az utolsó (13-as) válaszát olvasva kb. azt éreztem, mint munkából hazajövet: ahogy a 9-es lejön a Margit hídról Pest felé, nyelv behúz, száj kitát, bőrt ráhúz - így a rengeteg kátyúból csak egy-kettőt érzek, s a fogsorom még mindig szinte teljes.


"hogy ki vagy éleződve az elítélése, ami kiülhet ránk….Nincs semmi ilyen…" - nem is üt ki, ha minden reggel mályvacukrot szopogatsz!

jan. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én is harmincas vagyok és pont így érzek. Tudom, hogy elfogadtam magam, de mégse vagyok kibékülve azzal, hogy bużi vagyok, van bennem egyfajta szégyenérzet, hogy mások mit gondolhatnak rólam stb. Simán elmegyek pasizni, ezzel nincs is bajom, de ha nyilvánosan meg akarna csókolni, biztos nem hagynám mert az olyan izé.
febr. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 31 vagyok és én is zavarba jönnék, de én alapból az a típus vagyok, hogy az utcán nem csinálnék semmi ilyesmit, még ha hetero is lennék. A szenvedélyt szívesebben élem ki 4 szem közt.
febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!