Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Léteznek félénkebb, kisfiúsabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek félénkebb, kisfiúsabb fizimiskájú meleg férfiak?

Figyelt kérdés
én személy szerint ilyet keresek. Plusz szeret bújni, ölelkezni, stb, de férfiasan veselkedik. Léteznek ilyenek? :)

febr. 1. 00:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Igen. De ritka. Az is ritka hogy az ölelés/bújás bejön valakinek pedig olyan jó.
febr. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Léteznek de sokuknak barátnője van 😃😃😃 tapasztalat. Nagyon cukik, férfias viselkedésűek, de önmaguk felé nem mernek nyitni. Pedig pont ilyet keresek párnak magam mellé. Meg is van a kiszemelt és sejtem is róla hogy mi a helyzet de mikor óvatosan felhozom akkor elpirosodik és gyorsan témát vált. Letámadni meg nem fogom. Aztán munka után megy a csajához 😃 mindig ez van. Na mindegy a lényeg hogy az ilyeneket nagyon nehéz megközelíteni mert elvannak magukban és tényleg sokan maguknak se vallják be.
febr. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
71%
Ha meleg, akkor mit csinál a barátnőjével?
febr. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindig szerettem,ha bújós,ölelkezős valaki.Még akkor is,ha nem félénk, vagy nem kimondottan kisfiús.

De a kérdésben leírt meleg srácnak,férfinak örülne sok meleg,én is.De csak kapcsolatra,ahol ez a bújás mindennapos lehetne :)

febr. 1. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
én általában eddig olyanokkal találkoztam, akik szeretnek bújni.. (passzívak), alapvetően nem volt velük gond csak nekem kicsit lányos volt ahogy viselkedtek.. :/
febr. 1. 08:00
 6/17 anonim ***** válasza:
5# Mit értesz a lányos viselkedésen?
febr. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A testem nem stimmel de bújós vagyok xD
febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#6

a nyálas beszédet, és mozgást

febr. 1. 10:29
 9/17 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy te is mindent akarsz. Bújós-ölelkezős, félénk kisfiús is legyen, de viselkedjen férfiasan is.
febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik pl. ez a srác, hozzá hasonló passzív (vagy csak szopni szerető) srácot keresek: [link] (lehetne szőke is).
febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!