Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt szőrös aktiv/uni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt szőrös aktiv/uni srácok? Ha bánnak hány évesek vagytok és nektek bejonn a passzív sracon ha szőrös?

Figyelt kérdés

febr. 5. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, nekem pl bejön, ha a passzív is szőrös
febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok és szőrös vagyok. 30F
febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38 uni vagyok, full szőrös. Vagyis már birotválom a testem. Magamon gyűlölöm ezt a sok szőrt, de máson nem zavarna
febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fmaxy ***** válasza:
Van rajtam rengeteg szőr, pár plussz kiló is így 50-esen :) Még nem volt panasz rá sehonnét. Emellé jól jön a mély hangom is, ha esetleg nem lenne teljes a hatás. Eddig még nem maradt csukva előttem egy lyukacska sem, amit kinéztem magamnak. :) woof
febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bár én passzív bi vagyok,viszont nagyon szőrös,teljesen,mindenhol.Ez nem igazán jött be eddig senkinek,egy kivétellel.
febr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

36 vagyok. Bi full aktív.

Én nem szeretem ha szőrös a passzív. Full csupasz legyen. Főleg alul...

ápr. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!