Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az aktívak, vagy a passzívak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az aktívak, vagy a passzívak a válogatósabbak?

Figyelt kérdés
febr. 5. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aktív vagy passzív , teljesen mindegy , szerintem mindkettő válogat a saját ízlése szerint .
febr. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenki válogat.
febr. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A passzívak elvárásai szerintem többször aránytalanok.
febr. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Én szívesen megdugatnám magam, de kérek fényképes önéletrajzot. Nem dughatja be bárki a farkát csak úgy az én királyi s.ggembe!
febr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem mindkettő, de talán mi többet várunk el.

24/p

febr. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a passzívak, csak az a baj hogy aránytalanak az elvárásaik. Sportos srácként simán rámír az összes átlag/semmilyen alkatú passzív, aztán elvárják hogy én találkozzak velük xd
febr. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én passzív vagyok és tudom magamról hogy válogatok. Egyik oka ennek, hogy van miből. Tudom, csúnya dolog. De nekem se mindegy kivel, hogyan. Főleg mert nekem elő kell készülni. Így az alkalmaim korlátozva vannak. Akkor ha van lehetőség akkor már normális és jól kinéző partnerrel szeretném. Ez nem azt jelenti hogy a többiektől undorodnék. És igyekszek mindenkinek tisztességes, lehetőleg kedves választ írni. Valaki jobban viseli, valaki kevésbé. De sajnos ez az igazság. Akinek van lehetősége válogat. 10 év múlva lehet nekem se lesz.
febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő
febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!