Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk, ti megbántátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk, ti megbántátok?

Figyelt kérdés

Eléggé erős sub hajlamom van és nagyon érdekel már milyen lehet átérezni az alávetettséget egy aktív férfival szemben,de még szűz vagyok és kicsit félek a dologtól...

Esetleg van itt valaki aki hasonló cipőben járt mint én most ,de túltette magát és kipróbálta milyen ha használja egy aktív dom.

Van aki megbántam vagy inkább örült, hogy rávette magát a dologra

Előre is köszönöm a válaszokat!


28/f vékony bi srác :)


febr. 11. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Na, akkor megindulnak a domok privát-áradatai, akik elsők lennének Nálad..


Egy aktív férfi

febr. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bántam meg, viszont nem is szűzként mentem bele ilyenbe.
febr. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem bántam meg.
febr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rögtön a mélyvízbe ugrani, egyideig csak a sima szexet csináld valakivel. Ha már megszoktad akkor lehet kisérletezni más dolgokkal. Elvégre aisgyerek se futni kezd rögtön, szépen fokozatosan kell kiprobálni dolgokat. Főleg ha tartassz attól hogy nem fog mégsem bejönni a dolog.
febr. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az a fontos itt szerintem, hogy a dolog ne arról szóljon, hogy a dom szándékosan elviselhetetlen fájdalmat okoz vagy emberi méltóságodban megalázzon, hanem egy olyan szexuális alá-fölé rendeltség legyen meg, amit mindketten élveztek. Nagyon fontos a *menekülőszó*, amivel azt jelzed, hogy valami sok/fáj stb., amit ha kimondasz, leálltok.


Én az első sub élményemet egy tüneményesen kedves és figyelmes aktívval éltem meg, egész konkrétan az első párommal, és nagyon jó emlék.


Sokan azt hiszik, pláne akiknek nincs semmi tapasztalatuk, hogy jó dolog, ha az igényeit semmibe véve használják őket. Nem jó. A fájdalom is akkor jó, ha az pici, és kvázi megfűszerezi az együttlétet, az alárendeltség is akkor jó, ha az alapvető emberi méltóságodat meg tudod tartani. Ehhez két dolog kell. Egy jófej és kedves aktív, illetve egy olyan passzív, aki eléri, hogy minden tekintetben tisztelni lehessen. Oké, én az ágyban fullpasszív és általában sub vagyok, de ettől még nem leszek semmivel sem kevesebb, a véleményem, az érzésem sem ér kevesebbet, mint a partneremé.

febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem tudtam, hogy vágyom rá, hogy egy aktív meleg keményen bánjon velem, viszont így vesztettem el a szüzességemet és nagyon élveztem.


Engem tökön rúgott az aktív váratlanul, amitől reccsentek a heréim majd be is pisiltem, de azóta kívánom megint azt az élményt... igaz először kellemetlen volt az 1. napokban, de utána tök izgi lett ez a dolog.


29/F passzív

febr. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!