Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Unalmasnak tartjátok ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HunLo kérdése:

Unalmasnak tartjátok ezt a mérhetetlenűl nagy homofóbiát ,ami Magyarországon van?

Figyelt kérdés

Ha már egy kicsit szinesebb ruhában vagyok illetve más félében ,akkor már egyből le homoznak.Közben nem is vagyok az!

Tapasztalatot,véleményt,hozzáállást szivesen fogadok a témában.



febr. 19. 18:13
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
36%

21!Segíts màr nekem melyik ebből a kormànypropaganda?

Mondom ,ne engem hazudtolj meg..Menj ki,èlj kint..Vagy te mièrt nem mersz kimenni?

febr. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
68%

Kedves #22, szerintem hagyd, ne foglalkozz vele. Vagy egy troll vagy tényleg egy csőlátású, baloldalba beleszerelmesedett magát liberálisnak valló megvezetett egyén.


Ugyanolyan, mint egy csőfideszes.


Bocsánat, hogy a politikát emlegetem, de ez az egyén gondolom csak ebben tud gondolkodni, ezért írtam így.

febr. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
52%

Minden, amit írsz, szóról szóra egyezik a kormánypárti média szólamaival. A bevándorlók miatt élhetetlenné vált Nyugat-Európa, az ezért felelős liberalizmus. Nem láttál m1 híradót, mióta hazaköltöztél?

Miért menjek ki? Kötelező mindenkinek kimenni? Én elvagyok idehaza, a melegellenes kormányunk ellenére is. Egyébként, ha így folytatódnak a dolgok, előbb-utóbb itthon is verni fognak minket.

febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
14%
23, te meg ne dumálj bele, nem te fogod eldönteni, hogy ki kivel beszélgethet itt.
febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
39%

24!Magyaràzd màr el hol mondtam hogy èlhetetlen Nyugat-Europa?

Berlin az volt..Vidèkre nem akartunk költözni..Amúgy nem azt mondtam hogy èlhetetlen..Ott is olyan jòl èltem mint itthon..Nekem veszèlyes volt..De tudod mit ha privàtba ràmirsz veszel neked odavissza Repjegyet berlinbe ha Kameràval este a Check Point Charlienal megcsòkolod a fèrfi pàrod..Komolyan mondom..S utána kèzenfogva hazasètàltok..Ne forgasd màr ki a szavaim..Sehol nem írtam hogy èlhetetlen Nyugat..Nem csodàlom hogy itthon boldogultàl,mert szöveget sem tudsz èrtelmezni..

febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
60%
Hencegj még egy kicsit, hogy milyen jól megy neked mindenhol, mert olyan okos és talpraesett vagy, ettől még szimpibb leszel. 🙂
febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
55%
Nem hencegtem,csak nem szeretem ha olyat adsz a szàmba amit nem mondtam..
febr. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
45%

13-as és 17-es, gondolom, egy személy!


Igazi neolibsi vagy, aki csak azt fogadja el másoktól, amit te mondasz!

Neked mindenről a propaganda jut eszedbe? Az nem propaganda, hogy nyugaton minden jó, itthon minden rossz? A melegek helyzete nyugaton hasonló, mint a zsidók helyzete! Berlinben arra is felhívták a zsidók figyelmét, úgy öltözzenek, amiből nem derül ki, hogy zsidók! Hasonló a helyzet a melegekkel is!


15-ös!

Ne foglalkozz az ilyenekkel, őket soha meg nem győzöd! Te lehetsz liberális, de ők a neolibsik! Remélem, érzékeled a különbséget!

De amúgy meg elgondolkodhatnál azon, hogy ha nem az Orbán lenne hatalmon, a mostani ellenzék esetében hasonló helyzet felé közelednénk!


19!

Azoknak a vidéki "maradiaktól" várhatjátok, hogy esetleg visszafordul a helyzet! Nálunk is főleg a pestiek azok, akiknek köszönhető lenne a nyugatihoz hasonló helyzet!


Többeknek!

Miért mossátok össze a maradiságot a hagyománytisztelettel? Nagyon nem vagytok tisztában a dolgokkal!

febr. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
69%

Végigolvasva a kommenteket, ilyen elfogul neolibsivel is ritkán találkozni, mint a ... 27-es, 29-es!


Még azok is lepontozták őt, akik nem fideszesek! De ő annyira agymosott, hogy ezt sem veszi észre, csak fújja a magáét!

febr. 20. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
19%
Ezt is megértük, hogy a melegek libsiznek. 😂 Megérdemelnétek egy Mihazánk hatalomátvételt.
febr. 20. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!