Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, élveztetek már el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, élveztetek már el akaratlanul?

Figyelt kérdés
Alvás közben, vagy napközben, valami különös inger hatására? Netán úgy, hogy csak izgattad magad, nem akartál elmenni, mert nem volt alkalmas rá a helyzet, mégis elsültél? Jöhetnek a sztorik :)

febr. 20. 13:37
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
20, hogy történt pontosan?
febr. 21. 08:55
 22/34 Felfujhatogyerek ***** válasza:
19/ Ott derült ki hogy a lufik nekem a fétisem meg az hogy bisex vagyok. Mert miután lattak a többiek is hogy elmentem a lufiktól , még attól az egy szál boxer tól is megszabadítottak. Egész éjjel lufikat durrogtattak rajtam. Páran meg ki is verték a lufikra hogy aztan rajtam durrantsak el a lufikat. Szóval igen nagy fordulatot vett az életem.
febr. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
Érdekes.
febr. 21. 10:38
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Még régebben egy haveromnál szexfilmet néztünk, de nem volt semmi, csak néztük, meg dumáltunk. Amikor kiment italért, elkezdtem nadrágon keresztül préselgetni a makkom, gondoltam, úgy nem veszi észre, hogy kicsit "hokizok".


Nem akartam elélvezni, csak a hangulat miatt, mert már kezdett szűk lenni az alsóm, gondoltam, kicsit megbirizgálom, ha már egyedül maradtam. Csak hát annyira beindított a film, hogy túl jól sikerült ez a kis masszírozás, és elsültem, közben a haverom meg pont benyitott. Utólag belegondolva, talán a kulcslyukon nézett vagy a Sors így akarta, hogy PONT akkor nyisson be...


Hirtelen azért elkaptam a kezem, hogy ne legyen gyanús neki, ő meg kérdezett is valamit, de alig tudtam válaszolni, mert közben meg élveztem is, folyamatosan töltöttem a tejet a nadrágomba. Nem tudom, észrevette-e az arcomon vagy a beszédemen, hogy valami nem stimmel, de inkább gyorsan kitaláltam valamit, mielőtt elkezd átázni a rövid gatyám, és gyorsan leléptem. Még jó, hogy biciklivel voltam, így az utcán nem látták a foltokat, kb. mintha bepisiltem volna. Elég kellemetlen volt...

febr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
16 lehettem, amikor lakótelepi 20 éves, jóképű, izmos, cselgáncsozó haverom felhívott a lakásukra sakkozni egyet, mert a szülők nyaraltak, ő meg országos bajnokság miatt itthon maradt. Mind a háromszor megmattoltam, bár nehezen tudtam koncentrálni a sakkra, mert a srác egy szál alsógatyában volt, és hát isteni teste volt. Etetett is meg itatott is, de végül csak nem akartam sokáig maradni, búcsúzkodni kezdetem. Az ajtóból hívott vissza, hogy ottfelejtettem valamit. Visszaléptem, becsukta az ajtót, aztán nekidöntött és vadul csókolni kezdett. Hosszan csókolóztunk, kőkemény merevedéssel, és mikor rámarkolva a fenekemre magához szorított, akkor eldurrantam rendesen. Őt meg ez felizgatta, felbátorította. A többi már nem akaratlanul volt.
febr. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
szarás közben... nem tudom ,hogy jött össze :D egyszer csak éreztem ,hogy elélvezek... 16/f
febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Jártam így, egyszer dokinál egyszer strandon...
febr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
27, a strandos hogy történt?
febr. 22. 11:54
 29/34 anonim ***** válasza:
Annyira állt, hogy ahogy nyomta a fürdőgatya egyszer csak elsültem. Szerencsére senki nem látta mert a vízben voltam :D
febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Na szép, automata fegyver :D
febr. 22. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!