Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet, hogy most jövök rá,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy most jövök rá, ennyi idősen, hogy valójában biszexuális vagyok? Vagy csak midlife crisis-om van, és megzavarodtam?

Figyelt kérdés

47 éves értelmiségi férfi vagyok, 16 éve nős, kamasz gyerekeim vannak. Sokat sportolok, elég jól tartom magam, az átlagosnál jobban nézek ki,azt hiszem. Az van, hogy mostanában folyton arról álmodozok, hogy egy férfivel szeretkezek..

Fiatalkoromban (22 évesen kb.) volt egy haverom, egyben évfolyamtársam, tudtam róla, hogy a férfiakhoz vonzódik, egyszer egy buli után (nyilván piásak voltunk) egy ágyban aludtunk, ő szeretett volna velem csókolózni, talán én is, de eléggé berezeltem és végül nem történt semmi, beájultunk. Másnap már inkább el is akartam felejteni az egészet, szégyelltem magamat. Ennyi tapasztalatom van a férfiakkal. Azaz semmi.

Lehet, hogy most jövök rá, ennyi idősen, hogy valójában biszexuális vagyok? Vagy csak midlife crisis-om van, és megzavarodtam? Tisztességes lenne-e az (a feleségemmel), ha én utánajárnék az egésznek és titokban kipróbálnám egy férfival?


febr. 29. 19:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
45%
10es en is eszrevettem, hogy a meleg, de legfokebb a biszex kozosseg egy totalis csalfa bagazs, es meg batoritjak is a tobbieket, hogy mindenki olyan elcseszett legyen mint ok, igy nem erzik annyira gaznak ha masok is ezt csinálják veluk egyutt. Szomoru...
márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
szerintem titokban probald ki, mert lehet, hogy csak a fantáziádban izgat a dolog és a valóságban mégsem vonz egy szőrős segg :)
márc. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha csalsz remelem lebuksz, vagy o is csaljon teged
márc. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!