Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk, milyen ízű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk, milyen ízű sperma a kedvencetek?

Figyelt kérdés

márc. 2. 14:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
A jópasi ízű.
márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
A friss és finom de ezt nehéz körülírni hogy igazából milyen is az de van akié nagyon finom. A poshadt, állott, savanyú, keserű valami borzalmas borzalmas. Az életmód, mit eszik iszik az illető sokat számít a sperma ízében.
márc. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Kevés "jó" ízű spermával volt dolgom, a legtöbb embernek eddig pocsék íze volt. Bár én, akkor se vagyok oda érte, amikor "jó" íze van.
márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%
B.zi ízű
márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
60%
Szeretem a spermát legyen bármilyen ízű,imádom számba élveznek
márc. 3. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%
A sperma, karakteres sperma ízű, mindig kicsit más. Engem mindig nagyon beindít amikor a számban érzem a meleg, krémes nyúlós, sűrű kantejet. Soha nem volt még olyan rossz ízű, hogy ne nyeltem volna le szívesen. Olyan viszont volt hogy elsültem attól ahogy megéreztem a nyelvemre lövelő finom nedüt.
márc. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem volt még olyan,hogy ne ízlett volna,nagyon szeretem ha jó sok jön és a számba,arcomra spriccel.Annyira fel tudok izgulni tőle,hogy gyakran én is elélvezek.
máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem vagyok sperma orult
máj. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!