Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretsz szabadidőnadrágot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretsz szabadidőnadrágot hordani?Nem zavar hogy látszik benne a farkad?

Figyelt kérdés
A mai "divat" elég fura, hogy sok fiú kortól függetlenül hordja utcára ezeket a melegítő nadrágokat és hát elég szépen látszik benne a csomag,nem gáz ez?

márc. 6. 16:37
1 2 3 4
 21/36 frot ***** válasza:

Melegítőnadrágot utcán nem szoktam hordani, de másokon tetszik a látvány, mindig odatéved a szemem, izgató, ha domborodik ott valami.

Amúgy ezzel ellentétben farmerek terén azt vettem észre, az extrém szűk szabás ellenére a sliccek valahogy úgy vannak kialakítva, hogy a mögötte lévő dolgok rejtve legyenek. Vagy manapság a srácok érzik kínosnak, ha látványosan domborodik ott valami, és minél inkább megpróbálják elrejteni, hogy ne legyen különbség a két nem között látványban ott sem? :D Régebben a slimes, feszes (nem skinny) farmerek sokkal izgatóbb látványt nyújtottak slicc terén is. :)

márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a két számmal nagyobb bőgatya anyagfeleslege hullámzik, gyűrődik össze-vissza, csak ne gondold, hogy a hullám alatt levegőn kívül van is valami.

Kérdésre: Érdekes mód én régebben rengeteget hordtam mackót, mikor még senki sem mert volna, most már ezt nem annyira teszem... leszámítva pl. amikor biciklivel megyek aznap, ami nyári félévben elég mindennapos történet. Ami azt illeti, mackó és mackó között is óriási különbség van, nehéz ezt így elmagyarázni, de vannak elegánsabban meg alpáribban (utcára vállalhatatlanul) sikerült szabások. Tudom, itt most arra megy a lihegés és a felpontozás, ha valaki azt írja, hú mennyire látszik neki, de azért normál konszolidált helyzetekben én igyekszek olyan mackóban megjelenni, amiben azért mégsem annyira.

márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Ahogy az előttem szóló, én is leginkább bringázáshoz veszek melegítő nadrágot. (áltálban alsó nélkül)

Hogy néz ki????

Tökmindegy, nekem így kényelmes, és annyi látszik amennyi.

Pfff.

Ekkorát adott az Teremtő, és akkor mi van?

Ha valakinek tetszik akkor nézze, ha nem tetszik, fogja be a száját, és keressen olyat amiben örömét leli.

Ennyi.

márc. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

#23

Hol lehet megnézni? ;)

márc. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

Ahogy korábban leírtam.

B I C I K L I N. 😂

márc. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

#25

Köszönöm, csak hol biciklizel?

márc. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
56%

Általában az úttesten, ha van külön bringaút akkor pedig azon.

Vizen és autópályán viszont soha. 😉

márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

#27

Köszönöm a tájékoztatót, nem is gondoltam volna :)

#26

márc. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Csak megpróbáltam pontosan a feltett kérdésre válaszolni......😇
márc. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Persze értem :)

Nagyon pontos volt ;)

márc. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!