Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire gáz ha valakinek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha valakinek az apja korabeli férfiak jönnek be ,illetve milyen kapcsolatra vágynak az ilyen fiúk?

Figyelt kérdés
Nyilván van egy anyagi oldala.Nagyon nem tudom elképzelni hogy anyagi érdek nélkűli kapcsolat lehet ilyenből

márc. 12. 05:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10#

Ez nem derült ki az elmesélt történetből, csak annyi, hogy valami buli után az apuka lefeküdt aludni egy szál alsóban, az exem meg nagyon kíváncsi volt nadrág tartalmára és közelről megtekintette.

márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nekem is az a kedvencem
márc. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Akkor a legjobb ha a fiatal olyan kapcsolatot szeretne az idősebbel, amiben nem megjátszott,hanem valódi érzelmek vannak és ami nagyon fontos,szeretet !

Természetesen ez párkapcsolatra értendő.


Átéltem ilyet,szép volt és tanultam belőle sokat.És ismét átélném, de csak ebben a formában.


55 F

márc. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem 24 évvel idősebb a párom, régóta együtt vagyunk, semmi anyagi nincs benne
márc. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!