Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van összefüggés a melegség és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés a melegség és az apakomplexus között?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin, és társkeresőkön is azt a tendenciát fedeztem fel, hogy a meleg fiatal srácok többségének van apakomplexusa. Míg a heteró lányoknál az apakomplexus sokkal ritkább.


Minden meleg srácnak ennyire rossz az apja, hogy szexuálisan kialakul az apja-korúak felé a vonzalom, vagy csak a véletlen műve?

Ugyanitt, az idősebb meleg férfiak nagyrésze miért kezd ki a fiatalokkal? Rá lehetne vágni, hogy azért, mert "friss hús", de beszéltem 40+os férfiakkal, és érzelmileg sokkal érdeklődőek voltak, mint szexuálisan.

Mi ennek a pszichológiája?



márc. 16. 02:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ez érdekes....nem tudom milyen lehet egy ilyen kapcsolat.és ezt nem negatívan mondom .biztos megvan a szépsége ,ugyanakkor a szokásosnál is több toleranciára lehet szükség.
márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Itt igazàból maga a társadalom miatt volt furcsa a szituáció. Ez főleg a párom zavarta eleinte. Most màr nyugdíjas korban van egyébként, de el sem tudom az életem nélküle kèpzelni
márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akik fiatalabbak és szép kapcsolatokról írtak itt,azokat becsülöm.A párjaik pedig szerencsés emberek.

Sajnos nem mindenki mondhatja ezt el a korunkbeliek közül...


# 1

márc. 22. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!