Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az igazi,tartalmas beszélgetés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igazi,tartalmas beszélgetések ideje lejárt?

Figyelt kérdés

márc. 17. 20:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem járt le. Egyszerűen szükség van hozzá olyan emberre, aki képes erre és kellően értelmes. Az viszont igaz, hogy nagyon kevés ilyen van errefelé.

Amúgy hiába keresel csak szexet, akkor is számít az intellektus mögötte, mert a szex is jobb egy olyan emberrel, aki gondolkodik. Vagyis én eddig ezt tapasztaltam.

márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kifejtenéd kicsit tartalmasabban? Neked mi számít tartalmasnak?


Az meg egy megint más probléma, hogy nem találsz neked szimpatikus partnert.


Egyébként nem a billentyűt kell püfölni, hanem személyesen találkozni, programokat szervezni, akkor nem hal el olyan könnyen a kapcsolat.

márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
70%
Sokan a személyes találkozástól elijednek,még akkor is,ha nincs tétje csak annyi,hogy két ember beszélgetni szeretne.Programokról pedig már ne is beszéljünk :/
márc. 22. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
És? Azokat hagyni kell a francba. Van más, aki meg nem.
márc. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

#12

A tartalmas beszélgetés szerintem egyértelmű szokott lenni :). Lehet komolyabb témáról, ami mindkettőnket érdekel, de az sincs kizárva, hogy hülyéskedünk egy órát csak úgy a semmiről, ugrálva a topikok között. A hangsúly a tartalmon van, és az sem árt, ha hagyod közben szóhoz jutni a másikat, és magadról is elárulsz dolgokat.


A lényeg az, hogy csupán a beszélgetés élményéért is megéri az arra érdemesekkel kommunikálni.


Sajnos ilyenből van egyre kevesebb. A legtöbb ember rögtön akar valamit, és ameddig az nem derül ki, addig nem is akar magáról vagy a gondolatatiról semmit sem elárulni. Tehát igenis valamennyit kell a billentyűt püfölni, mert kb. senki sem fog egy szia után élőre váltani.


Pedig amikor ritkán összejön, a "csak úgy tét nélküli" beszélgetés, akkor mindig jó élmény. Azzal gondolom sokan egyetértenek, hogy egy emberről sokkal többet meg lehet tudni az által, hogy beszél az őt érdeklő kérdésekről, mint úgy, hogy kérdezgeted.


Az megint más lapra tartozik ha tényleg nem érdekli más a méreteiden és ilyeneken kívül. Ezzel sincs baj, de akkor ezt előre el lehet mondani, és eldönthetem, hogy akarok-e én egy ilyenben egyáltalán részt venni.


A személyes találkozás fontosságában is egyetértünk, mert a tapasztalataim alapján 3 perc alatt többet megtudok egy másik emberről élőben, mint 2 hétig levelezve.


De ameddig valakit egy összetett mondat megfogalmazására is nehéz rávenni, addig ez nagyon nehezen jön össze :). Igen, az is igaz, hogy, ha nem tud értelmesen összehozni 2-3 mondatot, akkor nem hiszem, hogy érdemes időt szánnom rá, bármennyire rosszul is hangzik.

márc. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nem könnyű ám olyanokat találni, kedves 14-rs válaszoló.

Egy kezem elég lenne megszámolni...


13- as

márc. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

#15

Ellentmondás:

"A legtöbb ember rögtön akar valamit, és ameddig az nem derül ki, addig nem is akar magáról vagy a gondolatatiról semmit sem elárulni"

vs.

"ezt előre el lehet mondani, és eldönthetem, hogy akarok-e én egy ilyenben egyáltalán részt venni"


#16

Hát ha egyszer nem vagy szimpatikus, akkor nem is akarok veled találkozni. Meg akkor sem, ha én Zajtán lakok, te meg Bazitán.

márc. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!