Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha férfival lennék első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfival lennék első alkalommal férfiként passzív szerepben, akkor zavarná az aktívot, hogy miközben dugná a seggem, közben az én farkam is állna? Mert ujjazás közben mindig áll a farkam.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy én nagyon fel lennék izgulva... és egyszer beszélgettem egy aktívval és ő azt mondta, hogy neki nem tetszene ha állna a passzívnak miközben dugná.


Próbáltam már, de nem sikerült úgy ujjazni magam hogy közben ne álljak... vagy ne legyek félkemény legalább.


Ezek szerint nem lennék jó passzív :/ ?



márc. 30. 21:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Amikor engem dugtak, kivétel nélkül mindig állt az enyém. Ha én dugok valakit, én is szeretem ha áll neki. Megtudom közben fogni neki.

38f

márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

#11

Veled kipróbálnám:)

márc. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

és mennyire lesz nehéz dolgom olyan aktívot találni akit izgatna ez ha dugna engem?:)

hol keressek olyat?

ápr. 1. 00:47
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz nehéz,engem is izgat..
ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
bevallom, hogy már nagyon ki szeretném próbálni:P
ápr. 1. 09:06
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem, ha közben áll a másiké!

Lehet közben fogni játszani vele és úgy is izgatni!

ápr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is mindig állt, amikor valakin lovagoltam, össze vissza bólogatott, amíg el nem kapta, és kézzel közben verni kezdte. Átlőttem a mellkasán, akkorát élveztem.


Aztán a következő alkalommal csere volt, s neki is állt. Én is rámalkoltam.

ápr. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a kérdést, én is imádom, ha közben a másiknak is merev!
ápr. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
a barátom arra gerjed ha áll közbe
ápr. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
kinek mi jön be. Van sok aktív bika akiket nem érdekel a farok csak a luk és a dugás. Nekem dugás közben nem áll fel mert rámegy a fókuszom az anális élvezetre. Kérdeztem az aktívot, hogy nem-e zavarja hogy nem áll és mondta hogy nem érdekli mert a seggem izgatja nem a farkam. Uniknál nyilván más a dolog.
máj. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!