Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdemes kipróbálnom a 3-as...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes kipróbálnom a 3-as szexet férfiként 2 másik férfivel? Úgy értem én lennék a passzív és az egyik férfi dugná a fenekem miközben a másikat szopnám, ez élvezhetném?

Figyelt kérdés

Igaz, hogy még sosem feküdtem le férfiakkal, de nagyon ki akarom próbálni és úgy gondoltam, hogy igazán különleges lenne ha az első alkalom ilyen különleges lenne.

Így legyőzném a kétségeimet, és belátnám, hogy tényleg biszex vagyok.



márc. 30. 23:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elsőre 2pasi, komolytalan gondolat

Előszőr elég 1

Azt se biztos hogy ki tudod elégíteni, gondolok arra el kezd valóban baszni menekülőre fogod nem hogy közbe még szopjál is.

márc. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

mondjuk ha már elkezdene baszni, akkor szerintem nem lenne fer abbahagyni, nem?

abban bíznék ilyen esetben hogy csak az elején nem élvezném, hátha a végére már jó lesz:)

mondjuk ha azt tanácsoljátok, hogy elsőre inkább egy aktívval csináljam... lehet, hogy megfogadom a biztonság kedvéért:)

szóval köszi a válaszokat:)


viszont a gondolataimban nagyon felizgatott a dolog

annyira vonz a gondolat, hogy az egyik aktív hátulról kutyapózban dugja a lyukam, közben a másikat pedig szopom és nyalogatom a heréit :P uhhhh

ápr. 1. 00:44
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!