Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi volt a legszánalmasabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legszánalmasabb dolog, amit megéltél, tapasztaltál másik meleg srácoktól?

Figyelt kérdés
ápr. 13. 10:19
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Jó párnál találkoztam azzal,már ismerkedésnél,hogy megijedt a saját érzéseitől és attól,hogy kedvesen és szeretettel viselkedtem vele. Nem tudják kezelni a szeretetet és a feltámadt érzéseiket.

Eredmény = még mindig nincs társam.

Bár ez nem szánalmas, inkább szomorú,hogy ilyenek az emberek - saját magukkal.

Illetve még egy,amit megfigyeltem,nagyon sokan saját maguknak hazudnak,hogy boldogak és jó a kapcsolatuk.És kínlódnak tovább,már szinte lakótársként,unalomban,vagy még rosszabban....mert a kapcsolatuk minden csak nem boldog és nincs benne szeretet.

ápr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Bandynk24 ***** válasza:
100%

Kedves első válaszoló megírta az én válaszomat is.

Teljesen igazad van.

Félnek,rettegnek önmagukat megmutatni.

Pedig a belső értékeknél nincs fontosabb dolog.

ápr. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgés, hogy kezdjük újra. Egyik exem csinálta. Ilyen nincs. Ha valakit nem tudok minden tekintetben tisztelni, és/vagy engem nem tud a másik minden tekintetben tisztelni, úgy nincs értelme. És jó ember volt, szó se róla, de nem tudtam tisztelni, mert támasztékul szolgáló oszlopként használt engem, és nem tudott megállni a saját lábán. Lehetetlen volt belőle nehezebb helyzetekkor kirángatni a véleményét, és így minden nehéz döntés rám hárult. Engem ez nem zavart, tudok felelősen dönteni, de legyen a párom is elég felnőtt, hogy dönteni tudjon.
ápr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Teljesen egyetértek a 3-as válaszolóval. Nálam is alapelv volt és most is az,hogy semmilyen újrakezdés nincs,senkivel. Öt perc után sem, egy hónap után sem, két év után sem.

A visszafogadók is, a visszamászók is a szememben önbizalomhiányos, kötődési problémás,vagy komplexusos emberek.Önként nem megyünk vissza abba,amiből kiugrott már valamelyik fél.

Láttam sok olyan újrakezdett kapcsolatot,amihez képest a langyos kakis vödör versenyuszodának hatott.

ápr. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az 1-es választ is én írtam.


4 -es

ápr. 14. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elgondolkodtatóak voltak...
ápr. 14. 08:13
 7/8 Bandynk24 ***** válasza:
100%
Igen elgondolkodtató dolog ez valóban.
ápr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én fiatalabb vagyok, jelenleg 25. 19-20 éves korom óta próbálkozom tőlem idősebbeknél.


1) vagy azt hiszik apakomplexusom van és felveszik ezt a szerepet.


2) (ez a legrosszabb) a nekik kimaradt gyerekezést velem próbálták pótolni és elkezdtek nevelni.


A nyílt kommunikáció egynél sem vezetett eredményre.

ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!