Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kiprobálnám a farok here...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiprobálnám a farok here elektrózást,mennyire elviselhető? Tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés

ápr. 13. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Én próbáltam már, a farkamra tettem az elektródákat. Mivel szeretem a fájdalmat, nem volt rossz érzés. Nekem a folyamatos nem jött be, mert mindig állítani kellett az intenzitásán, mert hamar hozzászoktam az ingerhez. Ezért ilyen lüktető opciót használtam. Erőteljes lüktető érzete volt. Arra számíts, hogy fáj fáj, de isteni 😏 sajnos csak így hogy ezek voltak fenn nem tudtam elélvezni, rákellett segíteni. Heréken nem próbáltam, oda nem mertem az áramot eddig :D marad a költözésük csak..

25f

ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Kötözésük* első voltam
ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
igen nekem van, rendszeresen használom egy másik eszközzel párhuzamosan
ápr. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Nekem is van többféle elektróda végződéssel, párszor használtam, nagyon izgalmas volt, de nincs túl nagy tapasztalatom összességében.

Szívesen beszélgetnék olyannal, aki nagyobb tudással rendelkezik ezen a téren.

ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Engem is izgat. Kipróbálnám.
ápr. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan partnerem, aki rám rakta az elektródákat.Az első élvezés király volt. Tovább hagyta rajtam, a következő élvezés már fájt de nagyon jó volt.
ápr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, de kirpóbálnám.
ápr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez most komoly?! Régen az ÁVH-nak az egyik kínzási módszere volt, hogy áramot vezettek a kínvallatott férfi heréjébe!


Ti meg kéritek?? Valóban szenvedni akartok...

ápr. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!