Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Bi/Meleg apukák, ti hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bi/Meleg apukák, ti hogyan vallottátok be a családotoknak/gyereketeknek, hogy azok vagytok?

Figyelt kérdés

Hogyan fogadták a gyerekek?

Ti tettetek homofób megjegyzéseket csak azért, hogy ne bukjatok le?

Illetve mikor jöttetek rá?



ápr. 13. 20:38
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Nekem szerencsére már 18 éves volt a lányom mikor elváltam az anyjától. 20 éves vokt mikor összejöttem a jelenlegi párommal, aki férfi.


Elmondtam neki, és jól fogadta, bár szerencsém volt, mert egy 20 éves, érett lánnyal volt dolgom.Elfogadónak neveltük és nagyon szoros volt a kapcsolatunk. Jól fogadta. Később bemutattam neki a páromat, és nagyon jól kijönnek, rengeteg időt töltünk együtt, van,hogy itt is alszik a lányom.


Az anyja új férjével is nagyon jól kijön a lányom,velük is rengeteg időt tölt, aminek én csak örülök.


Jelenleg 23 éves, és ezek szerint nagyon jól neveltük, mert egy angyal.



A párom gyermekeivel kicsit nehezebb dolgunk volt, mert csak 11 és 7 évesek voltak mikor összejöttünk éd mikor a párom elmondta nekik. Nem nagyon értették az új helyzetet, zavarodottak voltak, megviselte őket a válás. Homofóbnak ők sem voltak nevelve, de az anyjuk kezdetben élesen a párom ellen igyekezett hangolni őket és akadályozni a kapcsolattartást.


A gyerekek az új helyzet ellenére is igényelték az apjukkal való kapcsolattartást, nehézkesen, kínkeservesen ugyan, de megindult a kommunikáció a párom exfeleségével, és lassan elkezdte megengedni hogy a gyerekek időt töltsenek a párommal. Kb.1 évig ment ez így.


Aztán a gyerekek anyja megenyhült, lett egy új kapcsolata. Azóta meg is házasodott és született féltestvére a párom gyermekeinek. De mostanra már rendszeresen nálunk vannak hétvégenként a gyerekek. A kislány most 10 éves, imádják egymást az apjával és én is nagyon szeretem a kiscsajt🥰 Vele még könnyű bánni, csupa szeretet és csak szeretet kell adni neki. A kisfiú viszont már 14 éves,kamaszodik, tőle kicsit félünk,hogy mit hoz majd a szeszélyes kamaszkor. De most még ő is imádja az apját, engem is elfogad. Az anyja új férjét is elfogadta, normális a viszonyuk, és a 8 hónpos féltestvérét is nagyon szereti. A páromnak is korrekt a viszonya az exfelesége új férjével a gyerekek miatt, és nekem is, a kisbabájukat mindketten cukornak tarjuk.


A lányom is ismeri a párom gyerekeit. A fiúval elvan, a kislánnyal imádják egymást.


Összességében tehát jól működő mozaikcsalád vagyunk.


44/F, a párom 38/F

ápr. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ez nagyon jó. Örülök, hogy mindenki kedveli egymást:)


Pár dolgot kérdeznék ha lehet.

Semmi olyat. Van párom.

ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél még tudniM
ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#1 ezt nagyon kellemes volt olvasni! Örülök, hogy végül minden jól alakult! :)
ápr. 13. 21:25
 5/10 anonim ***** válasza:
Privátban szívesen megírom. Volt szép része is,de volt kevésbé szép része is, főleg lelkileg.
ápr. 14. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3

Te az egyes válaszoló vagy? ;)

ápr. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A lányom bevallotta hogy biszexuális, erre mondtam neki, hogy biztos tőlem örökölted.
ápr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Hogyan reagált rá? Milyen a kapcsolatotok?
ápr. 14. 16:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon jó a kapcsolatunk, 18 éves és sokat lógunk együtt. Most nyáron a strandon voltunk és beszélgettünk a vízben, amikor a téma feljött és mondtam, hogy sejtettem hogy az, mert azért látszik pl szivárványos karkötő meg ilyenek…

Ő nem tudta róla, de őrült neki

ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tegnap voltunk egy összejövetelen, ahol az egyik apuka ( 45 körül) nagyon melegnek/biszexnek nézett ki. Remélem ő is bátor lesz és felvàllalja önmagát
ápr. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!