Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kezeljék egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljék egy ilyen kínos szituációt?

Figyelt kérdés

Holnap megyek foghúzásra időpontra fogorvoshoz, mert sajnos az egyik fogam olyannyira tönkrement, hogy már nem lehet tömni.


A helyzet az, hogy a párommal mindennap szoktunk szeretkezni, és én szeretem az orális szexet is. Hogyan kérdezzem meg a fogorvostól ezt anélkül, hogy rájönne, sz@pni fogok?



ápr. 20. 13:27
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Ja, és 26 éves vagyok.
ápr. 20. 13:28
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az kimaradt, hogy mit? :)

persze sejthető


Előbb próbálj utána nézni a neten, hátha van rá válasz.

ápr. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Az lenne a kérdésed hozzá, hogy mikor szophatsz foghuzás után leghamarabb?😁
ápr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
97%

Baazki anélkül meg mondom hogy fogorvos lennél hogy NE SZOPJ amíg be nem gyógyul a seb mert erőteljesen növelheti a befertőződés kockàzatát.


Talán a pàrod is megérti.

ápr. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
15%
🤮🤮🤮🤮
ápr. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
El fogja mondani meddig kell szájöblögetőt használnod, stb. Ezt az időszakot tartsad be. Amúgy az első hét kb ez. Ami veszélyes maga a SZÍVÁS. Pl szívószálat tilos használni egy ideig. Legalábbis mikor nekem bölcsességfog kivétel volt ez volt. De mondom asszem 1 hét. NE egyél igyál tejeset se mert begyulladhat tőle ahogy apró magvasakat se. Konyharuhába fagyasztott borsó (közvetlen ne) lehet használni ha fáj és hűsíteni kell.
ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem szopsz egy ideig, és kész.
ápr. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
47%
Ez a kérdés is annyira mókás! 😂
ápr. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Legalább 5 napig nem lehet. Lehet fájni is fog a helye így nem fogod csinálni. De azért biztos megérti a barátod is.
ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ráadásul homoszexuális kategória, azt csak most láttam, utólag. Mert egy nő esetében még azt mondom, kulturáltan rákérdezhet nyugodtan, az azért egyértelmű, hogy szokott szopni rendszeresen, ha van párja. Meleg pasiként ez cikibb valóban. Ilyen esetben lehet, én is inkább az interneten tájékozódnék. :D Mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy foghúzás után közvetlenül te sem fogod kívánni szerintem. Nekem mondjuk csak bölcsességfogaimat húzták még a szájsebészeten, szóval az persze nem teljesen ugyanaz, de utána pár napig még enni sem nagyon volt kedvem. ;)
ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!