Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kibírja a kapcsolatunk?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibírja a kapcsolatunk? Tapasztalat hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Gyógyszert kell szednem ami elvette a szex utáni vágyam. A páromat zavarja, hogy nem élvezem. Azt hittem nem lesz gond mert általában én vagyok a passzív fél.

ápr. 20. 14:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Egy normális párkapcsolatban fontos az embernek, hogy a másik is élvezze, ne csak muszájból csinálja.


Hosszú távú a gyógyszerszedés?

ápr. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Feláll?
ápr. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Sose fogod élvezni már? milyen gyógyszer ez? Meddig kell szedni?
ápr. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Beszélj őszintén a pároddal, hogy ebben a helyzetben vagy, sajnálod de szeretnèd, ha kibírná a kapcsolat.

Az orvossal pedig szintén beszélj, van-e hasonló készítmény más márkával, stb, ami nem veszi el a libidót.

Nem a te hibád! De megéri próbálkozni az orvosnál.

ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélni kell vele.

De mire szedsz gyógyszert? Hány évesek vagytok?

ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudom ,hogy némelyik szívgyógyszernek lehet ilyen mellékhatása.
ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Gondolom valami SSRI szemét.


Ha depis vagy és nem szorongásos beteg (nem kényszeres, pánik, fóbia), akkor Elontrilt kérj az orvostól, annak általában nincsenek szexuális mellékhatásai, mivel nem nyúl bele a szerotoninba.

ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi reakciókat.


#1 Igen, teljesen nem hagyhatom már el.


#2 Hát nem nagyon.


#3 SSRI később lehet majd csökkenteni, váltani.


#5 Pszichiátriai betegség. 40 körül vagyunk.


#7 De OCD-s vagyok.

ápr. 20. 22:44
 9/11 anonim ***** válasza:
90%

Két dolgot mondok:

- az a kapcsolat, ami ennyitől tönkremegy, az sajnos olyan is volt. Még csak nem is arról van szó, hogy ő ne elégülhetne ki, és ha jól értem, neked ez nem is lenne probléma. Ergo elvi kérdést csinál belőle, és a "szerelme" csak addig terjedt, ameddig minden maximálisan tökéletes.

- Antidepresszánsokból meg létezik több tucattal. Nem mindegyiktől konyul le a Jancsika.

ápr. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólóval értek egyet.


Ahogy nézem a kérdező válasz-listáját, nem értem, miért nem lehet magyarul írni, s miért kell szinte minden szóra rákeresni, de megtettem.

(SSRI = Szelektív szerotoninvisszavétel-gátlók = antidepresszáns vagy szorongásoldó;

OCD = Obszesszív-kompulzív zavar, azaz kényszerbetegség.)


Az utolsó válaszolóval értek egyet: régen rossz, ha a szexualitáson áll vagy bukik egy kapcsolat. (Ezt magyarázza valaki meg az exem anyjának, aki, amint látta, hogy egy maréknyi gyógyszert veszek be reggel, mert fel van írva - nem véletlenül-, letiltotta rólam a fiát.)


Bár adna isten olyan társat, akivel beszélgetni, kommunikálni, kirándulni lehet, s nem csak a libidó vagy bármilyen paraméter dönti el kapcsolatunk sorsát.


Kedves kérdező, szerintem kérd a társad segítségét és türelmét, s próbáljatok meg továbbra is szeretetben együtt maradni.

ápr. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!