Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A 19cm és afeletti farok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 19cm és afeletti farok élvezhető?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mennyire gyakori?
ápr. 21. 10:55
 1/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem 19,5. Egyszer voltam egy szexőrült 27 éves nővel (én is annyi voltam) és 40 valahány pasival feküdt le addig. Listát vezetett a pasikról, teljesítmény, méret stb alapján. Én voltam a legnagyobb. És hogy honnan tudom, hogy nem kamuzott? ert az összteljesítményem szar volt :D. 2. csaj volt az életemben és hát elég béna voltam még és ezt meg is mondta.


Eddig 7 nővel voltam. Egynek sem volt túl nagy. 2 szűz volt és velük sem volt semmi gond. Volt 1-2 póz, ami többnél gond volt, de figyelni kellett és kész.

ápr. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:
46%
#1, meleg kategória...
ápr. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
#2 Benéztem. De a gyakoriság szempontból talán nem számít.
ápr. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Mivel a végbél sokkal hosszabb mint egy hüvely, így szerintem melegeknél pont hogy egy nagyobb méret élvezhető.
ápr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Noren1989 ***** válasza:
52%
#haverommmesélte
ápr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem. Nem szeretem ha a pasimnal nagy. Akkor faj es feszit. Nekik max oralozok de ne dugjon mert az nem jo nekem.

Azt szeretem ha kisebb vekonyabb es nagy makkja van. Jobban eleri a prosztatam mint a 19cm.

ápr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyakoriságot nem tudok, az enyém majdnem 19 (18.8 cm).


Eddig egy srác volt aki nem tudta tövig bekapni.

Uni vagyok, volt olyan akinek fájt már ez a méret, volt akinek nem.

Nekem ennél nagyobbal egyszer volt dolgom, nekem orálba nagyon bejött, de kinek mi.


Tény: egy nagy, kőkemeny merev pénisznél, egy szexi testtel kombinálva nincs szebb látvány...

ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Orálban főnyeremény. Persze ennél sokkal nagyobb már nem biztos, de annál nincs jobb, mikor egy makk is már majdnem betölti a számat. Volt egy ilyen partnerem már, miközben elment a számban, én is elmentem a gatyámban. Imádtam.
ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kisebb farok jobban elfér a számban.
ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ritka es néha nem rossz
ápr. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!