Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A bepisilésnek lelki okai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bepisilésnek lelki okai lehetnek?

Figyelt kérdés

Passzív srác vagyok és olykor előfordul, hogy ha dugnak akkor bepisilek...


3 éve tudtam meg és magyon hirtelen, hogy meleg fiú vagyok, ráadásul passzív, azóta gyakran szorongok és problémákat okoz saját magam elfogadása...


Ez okozhat ilyen zavart?


ápr. 21. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos , ilyenről még nem halottam , ám gyermekeknél előfordul a bepisilés lelki okok miatt .
ápr. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy tudtad meg nagyon hirtelen hogy meleg vagy?
ápr. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Barátkoztam egy sráccal aki a hálójában megcumiztatott és nagyon élveztem
ápr. 21. 18:24
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyerekeknél a bepisilést lelki szorongás, frusztráció okozza.


Régen volt nem mostanába, 18éves haveromnak öngyilkos lett az apja, utána nála is előfordult a bepisilés míg túl nem tette magát rajta.

Akkor még járt TB. alapon is pszichológus aki segített.

Mindenképp kérjél segítséget.

Akár házi orvosodtól.

Elég ha azt mondod neki trauma ért és nem tudod feldolgozni, tud e segíteni benne, hova forduljál?

ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 budaiz ***** válasza:

Nem vagyok ebben szakértő csak következtetni tudok.

Ahogy irod szex közben pisilsz be. Anális akustnál érhet olyan hatás ami előidézheti ezt. Az aktiv fél mozgása ingerli a prosztatát és akár a hólyagot is.

Éjjel alvás közbeni bepisélés vezethető vissza lelki okokra.

ápr. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!