Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen lelki problémákon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lelki problémákon mentetek keresztül a másságotok miatt?

Figyelt kérdés

ápr. 23. 00:16
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Hányadik együttlét után fogadtátok el magatokat?
ápr. 23. 00:18
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem az együttlét volt a "vízválasztó", de jó pár évtizedig (2,5) érleltem, emésztettem magamban a dolgot, s talán tavaly ősszel jutottam arra a szintre, hogy ha kérdezik, mesélek a dologról. Valszeg nem fogadom el teljesen sohasem, de már nem tagadom. Ez is valami, nem? :-)
ápr. 23. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem okozott semmi nehézséget a dolog,talán azért is van így, mert az első perctől fogva felvállaltam,hogy meleg vagyok!
ápr. 23. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Együttlét??? Az se tudom elképzelni hogy egy fiú hozzámérjen😖😖😖
ápr. 23. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

2# Igen :), bár elég sok idő volt.

4# Miért? OLYAN JÓ..☺️

ápr. 23. 07:00
 6/21 anonim ***** válasza:
35%
De en normlais akarok lenni, normalis eletet akarok elni
ápr. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
75%

#6

A melegek is normálisak, és normális életet élnek. Ha valamelyik nem normális, az nem a szexuális beállítottságának köszönhető.

ápr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 10 év kellett ahhoz, hogy elfogadjam, hogy biszex vagyok. Nem az első együttlét volt a vízválasztó. Amikor arra került a sor, akkor már vágytam arra, hogy egy fasz legyen a számban, fenekemben.
ápr. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha normális lenne, akkor nem lennének kiközösítve mindehonnan, meg nem kéne szégyenkezni miatta
ápr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

#9

Honnan vagyunk kiközösítve, egy Mi Hazánkos nagygyűlésről? Túléljük.

ápr. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!