Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek általában mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek általában mi miatt mennek tönkre az érett, felnőtt, hosszabb távú meleg kapcsolatok?

Figyelt kérdés

máj. 3. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt több éves kapcsolatom,csúnya vége lett..

Alkalmi kapcsolatokban éltem ki magam és most is.

Két ember együtt élése sok mindenen múlik,attól függ,ki milyen.

A párom bi volt én meleg.

És itt teret kellett engedjek a nőknek is.

Aztán már én is pasiztam.

Meg aztán idővel a szerelemből szeretet lesz és akkor valamelyik fél másba lesz újra szerelmes.

Vagy csupán megúnják egymást.

Mai "modern" világunkban sajnos az emberek többségének semmi nem elég.

Nem becsülik meg azt,ami van,az kell ,ami elérhetetlen,és mikor tönkre megy minden,akkor sírnak...

máj. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Gyakran a szerelmet a fellobbanással,vonzódással keverik össze és hamar mennek bele akár együtt élős kapcsolatba.

Ezt a hibát én is elkövettem kétszer is,nagyon meg is fizettem érte.De pont akkor kell odafigyelni, akkor kell építeni és szinten tartani a kapcsolatot,amikor a szerelem elmúlt.Mert mindig elmúlik,nem is lenne jó,ha örökké tartana,mert akkor az lelkileg nagyon megviselné az embert.Egymást becsülő és tisztelő,kölcsönös szeretetre kell törekedni,azonos célokra és ami fő, a szexuális igények összehangolására. Utóbbin nagyon sok áll, vagy bukik.

De ahogyan az 1-es is írta,legtöbb ember nem becsüli meg,ha szeretik,ha megadnak neki mindent, megy tovább mert hajtja a vére.Nem mindenkinek való a párkapcsolat,ezt ki kell mondani. Viszont ilyenek legjobb lenne, ha ezt elmondanák egy ismerkedés elején, sok bajnak, bánatnak elejét lehetne venni.

Mai világ nem kedvez a tartósságnak,azt sulykolják mindenhol, cseréld le,váltsd le,megérdemled, valósítsd meg magad.Nemcsak tárgyakra, emberekre is kivetítik ezt, sajnos.

Más könnyein,kárán át önmegvalósítani nem szabad, illetve értelmes ember nem is tenné meg.

De azt hiszem, ezek nemcsak ránk, melegekre igazak,hanem minden párkapcsolatra.

máj. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert nincs valódi közös cél, ami összetartana, ami nem testiség és nem is gazdasági érdek, hanem valami mély harmónia és komfortérzés (ami persze emellett lehet tele sajátos ellentmondásokkal). De ez bármiféle párkapcsolat esetén érvényes.
máj. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lényegesen fiatalabb vagy idősebb pasi jön a képbe vagy még akàr anyagilag is tehetösebb... borul a bili olyankor.
máj. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
A felvállalás lehetetlensége miatt.
máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes és elgondoltató, amiket írtok - éppen azon gondolkodtam, hogy mi az, ami miatt szeretnék újra társat.


Nyilván nem a szerelem miatt, hiszen az elillan, de a szeretet megmarad.


Valóban azt sulykolják mindenütt (tévé, rádió, internet), hogy mindenből új kell - de nem hiszem, hogy nem találok magam mellé valakit, aki úgy gondolja, hogy neki nem kell valami/valaki új.


Én úgy szeretném sok év múlva is (kipróbáltam), amilyen és ahogy van.

Nyilván én vagyok a naív, de mit tegyek... :-D

máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha Te, kedves 6 -os ezért naivnak tartod Magad, akkor megnyugodhatsz,hogy sok naiv van,sokan vagyunk ...

De akkor is bízni kell és hinni !


# 2

máj. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!