Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek körében mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek körében mennyire népszerű a "daddy, apuci" kifejezések használata, főleg erotikus értelemben, szex közben?

Figyelt kérdés

Heteróknál mostanában lett ez divat, és fiatalok is szeretik használni, nem csak az idősebb, érettebb férfiakra.

Fiatal melegek is használnak ilyen kifejezéseket? És egyáltalán melegek esetében ki használja kire? Mert heteróknál egyértelmű, hogy a lány a fiúra.



máj. 5. 13:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát, engem izgat a "daddy"-dolog, ha mondjuk egy jól szitulált 40-es, 50-es férfival vagyok, akkor nyílván én, a fiatalabb mondom rá, az idősebbre, és be tudok indulni ettől.

De ha mondjuk egy velem egykorú vagy pár évvel idősebb/fiatalabb sráccal vagyok, akkor ez illreleváns szerintem.

máj. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem ne apucizzon egy kis taknyos. :)
máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Énĝem papínak szoktam hívni a

tinik

máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!