Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Titeket szex közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Titeket szex közben izgat a tudat, hogy olyat csináltok, ami a konzervatív felfogás szerint tabu?

Figyelt kérdés
Hogy olyan lyukban jár a farkatok/olyan lyukad van megdugva, aminek alapvetően nem ez a funkciója?

máj. 10. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Beteg vagy, ha ilyenen gondolkozol szex közben...
máj. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%

Ha szex közben Orbánon, Toroczkain, meg az egyházon járna az eszem, akkor az aktív valamit nagyon rosszul csinálna.


Ui.: Bohár Dani szétszexualizálhatna. :)

máj. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
A konzervativizmus impotenciát okoz!!!
máj. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 everlight ***** válasza:
38%
A Nagy Konzervatív emberek Magyarországon: Jachtos Borkai,az ereszes Józsi,K Endrének kegyelmet intéző püspök,
máj. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ezek nem konzervatívok, ezek barmok.

Vagy az egy, és ugyanaz?

máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Régebben eszembe jutott, hogy egykoron a mihazánkos barmok is átélték ezt, de most már nem érdekel a dolog.
máj. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A legelején egy picit tényleg volt bennem olyan érzés, hogy olyasmit teszek, amit sokan mások elítélnek, helytelennek tartanak, esetleg azt mondják rá, hogy "pfúj", meg hogy "nagyon gáz". Nem is szigorúan vallási, bibliai vagy konzervatív ideológiai szempontból, sokkal inkább társadalmi és/vagy erkölcsi alapon. Igen, a legelején volt bennem egy picit olyan érzés, hogy "én ezt is meg merem tenni, ezt is megtehetem, nem érdekel, ha szerintetek ez gáz, engem ez izgat, erre gerjedek és megteszem akkor is, ha szerintetek ez gáz, mert én így szeretem, így élvezem". Nyilván nem aktus közben járt ezen az agyam, hanem előtte és utána. Valóban volt egy picit ilyen izgalmi faktor is benne, hogy szembe megyek a fő áramlattal, a sodrással és hogy ezt mennyire élvezem. Izgatott, hogy olyasmit élvezek, amit mások nem, vagy sokan nem. De aztán hamar olyan természetessé és egyértelművé vált a meleg szex, olyan megszokottá, harmonikussá, hogy már nem volt bennem az az izgalom, hogy mások szerint ez tabu. Akkor már csak simán a szexet élveztem. Egy idő után eltűnt belőle(m) az az érzés, hogy "de jó melegnek, de jó másnak lenni", mert teljesen természetessé vált. Persze, most is jól érzem magam melegként, "szeretek" meleg lenni, de ma már ez az alap, a természetes, jóval kevesebb benne a plusz izgalom, mint az elején.
máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nincs benne semmi különleges.

Volt,hogy lesz@rtak..

Tisztelettel voltam, mentünk a fürdeni ,aztán kezdtük előlről.

Van aki nőt akkor szeret,ha vérzik vagy én nem is tudom.

Bakik mindenhol akadnak.

Orvosolni kell és kész. Undornak ilyesminek helye nincs.

Egyszer élünk.

máj. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, mindig azon jár az eszem, hogy "dögöljön meg a szomszéd Mari néni a 78 éves berögzült eszméivel".


Szerinted??

máj. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!