Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akik voltak már testépítővel/f...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik voltak már testépítővel/full kigyúrt sráccal, milyen volt?

Figyelt kérdés

Akik voltak már testépítővel/full kigyúrt sráccal, milyen volt vele a szex? Mennyire volt élvezetes egy olyan testtel hemperegni, hozzábújni, dörgölőzni? A/P volt? Hogy viselkedett az ágyban?

Összességében jobb vagy rosszabb volt mint egy normál testalkatú sráccal?


máj. 12. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jómagam mackós alkat vagyok, habár mindig sportoltam. Bi vagyok, első alkalommal hármasban voltam sráccal és párommal, aki szintén bi. Ez a srác alacsonyabb volt nálam, de kigyúrt testépítő volt. Évekig jártunk össze hármasban alkalmanként, válásom után pedig kettesben is. Elég hamar kialakult, én inkább a passzív szerepet élvezem, míg ő az aktívat, habár kipróbáltuk különböző módon. Volt több fiú, férfi parterem, ilyen-olyan alkattal, de nekem az izmos vagy kissé izmos sportos pasik jobban bejönnek. Jobban élvezem a tartalmas szeretkezést is férfivel, a felületes meneteket helyett. Jól esik hozzáérni, simogatni is, egyebekről nem is beszélve. Egy ideje, az életkor előrehaladtával jobb kedvelném a fiatalabb férfiakat (és persze nőket), ha sportos, akkor az hab lenne a tortán. ;)

Tulajdonképp, bennem egyfajta irigykedés van a sportos, izmos pasik felé, amely számukra hízelgő lehet, talán ezért is működött jobban a dolog. Akinek pedig az én mackós alkatom jön be, (valószínűleg) a kerek formákat bírják, akin van mit fogni. Volt olyan izmos partner, aki ki is mondta, nem járna telt nővel vagy férfivel, de szexuálisan nagyon izgatja őt.

52F

máj. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%
Én voltam 2-szer, nem szeretnék megbántani senkit vagy általánosítani aki kigyúrt, ez csak saját tapasztalat. Az egyiknek fel se állt a sok koksztól. A másik meg a kis fütyijét akarta kompenzálni a kigyúrt testével.
máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Full passzív volt és ügyesen szopott.
máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak azoknak élvezetes, akik az ilyen testre buknak. Bármilyen hihetetlen, nem mindenki van oda a kondizott testért.
máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2# Ennyire kicsi volt neki? Megdugott?
máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen ilyenről tudok beszélni,aki jóképű,esztétikusan kigyúrt volt és még értelmes is - ami ritka közöttük. De olyan kis farkat,ami neki volt még soha nem láttam addig.Szomorúan azt mondta,ha borogatná,akkor talán még el is múlna.

Amúgy pedig kissé keményedett neki és utána lelankadt,pedig próbálkozott.kapkodva felöltözött. Végén beszélgetés lett belőle,aztán nagyon szégyellve magát elköszönt és ennyi volt.Pedig kapcsolatnak indult,de ...

máj. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nekem is rossz tapasztalatom volt. Piszok jó test kis fütyi ami nem aksrt felállni. Végül is szerepet cseréltünk azt élvezte
máj. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor sok gyúrós azért is eddz mert kicsi a farka, és ezzel akarja kompenzálni?

6#

7# KB mekkora lehetett nekik, állva 5-6 cm?

máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Voltam, fiatalabb és sportosan szálkássan volt kigyurva.

Nekem nem jött be, jobban szeretem a husi férfiakat.

máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még nem voltam, de kipróbálnám egy aktival.
máj. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!