Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen okai lehetnek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek, hogy egy jól működő kapcsolatban már rövid idő (fél év) után egy harmadik felet akarnak bevonni barátság extrákkal céllal?

Figyelt kérdés
Csak valami negatívum/probléma lehet a háttérben?

máj. 13. 00:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%

A pár nem elégedik meg egymással. Általában 2F 1N szokás. Én amolyan krvákodásnak nevezném.

Ha pedig 1F 2N, az meg baromságnak. Mit kezd 1 férfi 2 nővel?!

máj. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
A probléma hogy nem illetek össze, és már most egymásra untak!
máj. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ha egymásra untak volna, akkor gondolom nem lenne mindennap szex, gyakran más helyszíneken, más szituációkban, más szerepjátékokban, stb
máj. 13. 00:24
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Kerdezo korotok.
máj. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
31 és 34 év, de nem rólam van szó.
máj. 13. 00:43
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert félnek érzelmileg elkötelezõdni.


Sajnos sok meleg férfi önbizalomhiányos, nem mer megállapodni, fél, hogy elhagyják, vagy egyéb módon sérül a kapcsolatban ha érzelmileg kiszolgáltatott lenne.


Így inkább mindent megtesz, hogy úgy fazoírozza a dolgot, hogy a szerinte elkerülhetetlen széthullás az õ tudatos dôntése volt.


Tudod, mint a kismalac a biciklivel, "én mindig így szoktam leszállni".

Meg a kisgyerek, akinek nem vesznek csokit, és dacból eldgnti, hogy már "nem is szereti a csokit".



Szóval ehelyett inkább megy a situationship (ha sosme volt kapcsolat, nincs szakítás), a megcsalás (idõnként meg kell próbálni, hogy kapós-e még), meg ez amit írsz (ha egy otthagy, még marad egy másik).



A baj csak az, hogy ezek mind szabotálják a kapcsolatokat, és így nem is lesz semmi egészséges, kiegyensúlyozott köztetek.

Szóval ilyen önbeteljesítõ átok ez.



Beszélni kéne, mert ezt csak a kommunikáció oldja meg.

máj. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%

Lehet cuckold kapcsolatban élnek. Mire várjanak még, ha mind a ketten baromi nagyot élveznek így?

Én egy hét után közöltem vele és 2 hónap után meg is történt.

máj. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nem kell okokat keresni, így érzik jól magukat és kész.
máj. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
70%
Szexmánia, faßhiány, szexfüggőség.
máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

A 6-os válaszoló jól kifejtette és teljesen tökéletes a leírása. Nagyon sok meleg érzelmileg ingatag,magában is bizonytalan, megijed sőt fél az igazi szeretettől,a szeretet megnyilvánulásától.

Soknak pedig kötődési problémája van, ezért olyanba is belemegy,ami egyébként nem tetszik neki.


Egészséges PÁRkapcsolat nem tűr meg harmadikat,negyediket,sokadikat - sem.

máj. 14. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!