Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk/férfiak!Ti lefeküdn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk/férfiak!Ti lefeküdnétek egy nővel?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból,fellángolásból,vagy csak mert szépnek találjátok,illetve bármi más okból?

máj. 14. 22:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Crossdresser és a femboy melyik kategóriába esik?
máj. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Semmilyen okból sem.
máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvan nem. Ez kb olyan, mint hogy hetero ember nem ír ki ebbe a kategóriába kérdést. Csak biszex/meleg.
máj. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

igen de csak akkor ha elotte osszejovunk


nyilvan nem, ez olyan mintha egy 100% hetero ferfitol kerdeznem hogy megbaszhatom e

máj. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a normális válaszokat! :-)
máj. 15. 06:12
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Válaszolók! Mindig is csak a pasik érdekeltek titeket?
máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Na igen,nekem erről több meleg is úgy nyilatkozott,hogy nem.Ti hogy vagytok ezzel?

máj. 15. 13:51
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Serdülőként voltam fülig szerelmes lányba (is és fiúkba is, párhuzamosan). 14 éves korom körül voltak heteroszexuális fantáziáim is. Ezek soha nem valósultak meg az életben, odáig nem jutottam. Aztán 15-16 éves koromban valahogy teljesen "elmúltak" maguktól ezek a heteroszexuális fantáziák és már soha többé nem jöttek elő, már nem voltam szerelmes lányokba többé, sőt külsőleg se találtam őket már szexuálisan vonzónak. A fiúkat viszont annál inkább, egyre jobban és egyre erőteljesebben! Nem történt semmi dráma vagy tragédia vagy semmi olyan jelentős, rendkívüli esemény, ami traumatizált volna és amiatt fordultam volna a másik irányba (fiúk felé), egyszerűen csak "elmúltak", kihunytak az érzéseim a lányok felé. Pedig nem utasítottak el, meg semmi ilyesmi. Sőt, mindig is voltak lány jelentkezők sorban, akik szerettek volna összejönni velem. De nem érdekeltek. Aztán 18 éves korom körül megpróbáltam összejönni pár lánnyal, csak azért, hogy ne legyek meleg, de totál nem vonzottak szexuálisan. Szépek voltak, de nem mozgattak meg. Na mondom, akkor ezt hagyjuk. Utána, amikor fiúm lett, akkor jött az érzés, hogy na ez az! Pontosan ez az, amit keresek! Ez vagyok én.
máj. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok meleg lefekudt novel, de ez inkabb amiatt volt, hogy "probalkoztak". Vannak akik bizonytalanok. Leszbikus ismerosom is van, aki volt mar pasival, de csak a szulei miatt.
máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem.Semmi vágyam nők felé.

39 meleg ffi

máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!