Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ki mennyire tartja elfogadottn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyire tartja elfogadottnak a homoszexualitást?

Figyelt kérdés
Itt arra gondolok, hogy ki mennyire akad ki azon, hogy meglát egy meleg párt? vagy, hogy álltok ehhez hozzá?

máj. 15. 13:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

Én nekem semmi bajom nincs a melegekkel, amíg azt normális emberként tudják kezelni.

Vannak helyzetek, amikben egy hetero párnak sem lenne ilendő bizonyos módon viselkednie, illetve amíg tényleg magán témaként kezelik és nem egy ország-világnak azzal kell foglalkoznia, hogy ő kihez vonzódik.

máj. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem akadok ki. A figyelmemet nem kerüli, de különösebben nem érdekel.
máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha kezenfogva setalnak az nem baj, de ne smaroljanak uton utfelen
máj. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Ezt a heteró kategóriába, vagy politika részbe kellet volna feltegyed.
máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én tàmogatom őket. Adót fizetnek, és kissebb a konkurencia a csajoknàl. Mit lehet rajtuk nem szeretni?
máj. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés számomra irreleváns.

Ugyanolyan emberek, mint mindenki más, tehát ugyanúgy viszonyulok hozzájuk, mint a többi emberhez, nem kell őket külön elfogadni.

Ha csinálnak bármi "helytelent" az nem azért van, mert homokosok, hanem mert olyan emberek. Heteroknál ugyanez.

máj. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Pont nem érdekel hogy az ismerősőm meleg s pasi jön érte meló után vagy hetero s nő..A teljesítményét értékelem a munkában.Amíg senki nem reklámozza pluszban magát vagy nem akar pozitív kivétel lenni addig nincs gond.
máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanaz a mérce, mint heteroknál.
máj. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%
Engem abszolút nem érdekel, ki kivel szexel otthon, csak ne smárolgassanak nyilvános helyen (max. buliban). Ami még irritálni szokott, mikor meleg pasik ilyen erőltetett affektálással beszélnek, egyik kollégám is így tolja, de egyébként egy baromi jófej srác, semmi bajom nincs vele.
máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Én meleg vagyok, nyíltan. Soha még csak egy elítélő pillantást se kaptam, pontosan ugyanazt várják el tőlem a munkában, egyetemen stb., mint bármilyen fiatal felnőtt embertől. A munkámat becsülettel elvégzem, az egyetemen becsülettel tanulok, és soha nem ért semmilyen hátrányos megkülönböztetés. Tehát legalábbis ott, ahol én mozgok, ez abszolút nem téma. Olyan szinten nem, hogy volt egy eset, mikor szóba került a párkeresés, kérdezték, van-e barátnőm. Mondtam, hogy meleg vagyok. Az ismerősöm vállat vont, és visszakérdezett, hogy akkor barátom van-e. :D Megjegyzem, férfi ismerős volt, és több férfival van kontaktom, mint nővel.
máj. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!